IKEA відкриє перший секонд-хенд зі вживаними меблями у Швеції

18.09.2020   |  Новости

ІKEA відкриє перший секонд-хенд у торговому центрі міста Ескільстуна, Швеція. Магазин вживаних меблів ReTuna запустять восени. Це частина зусиль компанії для того, щоб перейти на циркулярну модель бізнесу, засновану на раціональному використанні ресурсів.

«Тут ми продовжимо термін служби меблів, які в іншому випадку були б на станції утилізації. Ми відремонтуємо і відновимо меблі з ІКЕА — а потім продамо їх у нашому магазині за нижчою ціною», — йдеться в повідомленні компанії у Facebook.

Товари, які були пошкоджені і відремонтовані, для першого пілотного магазину надійдуть з сусідньої IKEA. Компанія вже почала ремонт товарів, які були пошкоджені при транспортуванні, а також дозволила покупцям повертати товари, зокрема меблі, для повторного продажу або доброчинності. Раніше IKEA запустила послугу оренди меблів у Швейцарії.


Читать другие новости

27.08.2020
Магазин побудують на набережній у вигляді гігантської футуристичної кулі, яка буде світитися вночі. Вона отримає назву Apple Marina Bay Sands в честь готельного...
подробнее
20.08.2020
Нежитлові приміщення, які розташовані в будинку пам’ятки архітектури місцевого значення на вул. Хорива у Подільському районі столиці, перебували у комунальній в...
подробнее
21.07.2020
У магазині будуть жіночий, чоловічий і дитячий відділи. Дата відкриття магазину випадає на період літнього розпродажу.
подробнее
14.07.2020
Готель буде розміщено в новій будівлі, яка сьогодні знаходиться на етапі будівництва, і відчинить свої двері орієнтовно в II кварталі 2022 року.
подробнее