Інвестиція в готель дозволить заробляти $10 000 за номер на рік

29.04.2021   |  Новини

Новини партнерів

LEV Development презентував новий для України формат готельної нерухомості для інвестиції. Мова йде про мультифункційний готель CITYZEN Ya в Яремчі — інвестори, які приєднаються до проєкту, зможуть отримувати пасивний дохід. 

«Ми шукаємо партнерів-однодумців, яким пропонуємо інвестувати в лоти — номери й комерційні приміщення на перших поверхах. Розрахункова прибутковість від 15 % річних, капіталізація від 30% у перший рік від початку роботи», — розповідає співзасновник LEV Development Олександр Островський. 

Готель належить до формату smart house system, що забезпечує максимум комфорту для проживання, відпочинку та роботи. 

Особливість готелю — рецепція, яка буде не на першому поверсі, як усі звикли, а на 10. Процес заселення буде схожий на онлайн-реєстрацію на авіарейс. Усе, що необхідно — ввести дані в електронний термінал/відсканувати QR-код і отримати ключ від номера. Інші процесі в готелі також будуть максимально діджиталізовані. А це, безумовно, прискорить окупність проєкту. 

У розробці проєкту брало участь відоме українське архітектурне бюро AVG Group. Управляти готелем буде міжнародний оператор. 

У CITYZEN Ya  пропонується 250+ номерів трьох видів:

  • S — 13–17 кв.м,
  • M — 18–21 кв.м,
  • L — 22–33 кв.м.

«Це буде по-справжньому WOW-готель, емоційний, надихаючий. Із безліччю інста-локацій від номерів із панорамними вікнами з захоплюючими дух видами і конференц-зоною, обладнаною за останнім словом техніки до ресторану і оглядового майданчика на даху», — розповідає Островський. 

На двох перших поверхах заплановано розмістити торгові галереї та громадські зони. Тут же будуть облаштовані коворкінг і конференц-зона, оснащені всім необхідним — проєкторами, мультитач-панелями та ін. Для відпочинку запланована SPA-зона готелю, що включає wellness-центр та сауну. Ці простори будуть доступні не тільки для мешканців готелю, але й для містян, і гостей міста. Як і дах із рестораном, потрапити на який можна буде на панорамному ліфті. 

«Ми постараємося, щоб наш оглядовий майданчик на 360 градусів став найкращим місцем для професійних заходів та вечірок», — говорить Островський. 

За даними Лев Девелопмент, дохід на рік може складати від $5,5 тисяч за найкомпактніший номер на 13 кв.м; до $ 11,7 тисячі за номер площею 33 кв.м. 

«Ми створюємо вітчизняний проєкт за міжнародними стандартами. Саме це забезпечить йому інтерес і з боку вітчизняних, і зарубіжних туристів», — каже Островський.