Календар подій у сфері нерухомості, інвестування та будівництва у лютому та березні

17.02.2020   |  Новости

Property Times підібрав цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у лютому та березні. Публікація буде доповнюватися.

KyivBuild 2020 

Де:  Київ, Міжнародний виставковий центр

Коли: 18 по 20 лютого

KyivBuild - міжнародна будівельна виставка, в якій щорічно беруть участь понад 200 компаній — виробники і постачальники будівельних, оздоблювальних матеріалів та інструментів, техніки і обладнання. Учасники виставки KyivBuild Ukraine мають можливість запропонувати свою продукцію великій кількості бізнес-відвідувачів, зацікавлених в закупівлі будівельних та оздоблювальних матеріалів. Всього за 3 дні роботи виставки виробники і постачальники будівельних і оздоблювальних матеріалів можуть знайти нових клієнтів з числа представників підприємств оптової і роздрібної торгівлі, будівельних організацій, а також фахівців в області проектування і створення інтер'єрів.

Виставка «КОТЕДЖ & ЛАНДШАФТ 2020»

Де: м Одеса, Концертно-виставковий комплекс Одеського морського вокзалу

Коли: 20 - 22 лютого

Спеціалізована виставка будівництва та благоустрою заміських будинків, котеджів, дач, надвірних будівель, лазень, а також ландшафтної архітектури і дизайну. Виставка надає можливість провести переговори, встановити нові ділові контакти, продемонструвати все наявне різноманітність послуг і продукції у сфері заміського будівництва, створення унікальних ландшафтів і догляду за садом. Виставка відбудеться за підтримки Конфедерації Будівельників України і наукової підтримки Ботанічного саду Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. 

 

Тренінг-інтенсив "Практичні аспекти містобудівної документації"

Де: Бехтеревський провулок, 4, Kyiv, Ukraine, 01030

 Коли: 22 лютого
Як уникнути проблем при видачі та скасуванні містобудівних умов та обмежень. Судова практика, успішні, і не дуже, кейси. Які зміни планує український законодавець вже до початку літа? До чого готуватися та як організувати роботу? Розібратися з усіма цими питаннями допоможуть наші викладачі:
Юліан Чаплінський, заступник Міністра розвитку громад та територій України, архітектор
та
Владислав Кисіль, адвокат, провідний експерт з правових питань у сфері будівництва та нерухомості.

Записатися https://forms.gle/hGGV9sAxjvqFSu8f8

VIII Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва.

Де:  м. Київ, MERCURE Kyiv Congress, вул. В. Гетьмана, 6 (5 этаж)

Коли: 25 лютого, 10:30 - 18:00

Найбільше щорічне галузева подія і комунікаційна платформа для створення діалогу між замовниками будівництва та учасниками ланцюжка галузі сталевого будівництва. Аудиторія конференції: замовники будівництва та девелоперські компанії, виробники і дистриб'ютори сталевого прокату, ЗМК, підприємства з виготовлення ЛСТК, металевої покрівлі та фасадів, постачальники антикорозійних матеріалів і послуг з вогнезахисту, монтажні, будівельні, генпідрядні і проектні організації, архітектурні студії, постачальники обладнання, інструменту та ПО.

Тренди ринку нерухомості: глобальні та локальні

Де: Київ, IQ Business Center

коли: 27 Лютого 2020  |  Четвер

У форматі TED презентації найкращих спікерів у сфері нерухомості – тих, хто тренди створює. Захід виключно для членів URE Клубу! 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tG6DkDH8YtXgBo8GA

Перший іпотечний форум «Іпотека – інструмент стрімкого розвитку економіки»

Де: Київ, КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16а.

Коли: 4 березня

На форумі для відкритого діалогу разом зберуться: представники органів державної влади, банків, забудовників, профільних організацій, страхових компаній, щоб спільно сформувати вектори державної політики для доступного кредитування житла.

У програмі форуму заплановано:
1. Огляд стану фінансової системи, аналітика ринку (учасники – представники Органів державної влади та профорганізації);
2. Відбудеться підписання меморандуму про запуск іпотечного кредитування між Кабінетом міністрів України, Національним банком України та Конфедерацією будівельників України;
3. Презентація діючих інструментів для придбання житла (забудовники, банки);
4. Міжнародний досвід (Грузія, Білорусь, Польща).

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/VKAJ7fGhbYwuKwio8

Архітектурно-будівельна виставка Vira Ukraine! 2020

Де: м. Одеса, Виставочний комплекс Одеського морського порту

Коли: 12 - 15 березня 

Міжнародний архітектурно-будівельний форум VIRA UKRAINE! проводиться за підтримки Національної спілки архітекторів України, Одеської облдержадміністрації, Одеської міськради, Регіональної торгово-промислової палати, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Асоціації архітекторів Одеси. Пріоритетним напрямком форуму VIRA UKRAINE !, є сучасне високотехнологічне будівництво в Україні. Традиційно до форуму приурочені професійні конкурси, учасниками яких є провідні вітчизняні та зарубіжні архітектурні та будівельні компанії, що працюють в Україні.

InterBuildExpo 

Де: м. Київ, Міжнародний Виставковий центр

Коли: 17 -20 березня

Міжнародна виставка InterBuildExpo є найпотужнішою будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 брендів та 30 тисяч відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року і є найочікуванішим галузевим заходом. Сьогодні InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій. Щорічно наприкінці березня виставка на 4 дні стає центром будівельного життя України. 

Сторінка події: https://www.facebook.com/pg/InterBuildExpo/videos/?ref=page_internal

Спеціалізована виставка «Лак & Фарба Expo UA» 2020

Де: м. Київ, Міжнародний Виставковий центр

Коли: 31 березня - 03 квітня

«Лак & Фарба Expo UA 2020» - це міжнародна спеціалізована виставка виробників лакофарбових матеріалів, обладнання, сировини, тари та технологій їх виробництва. Організатори заходу забезпечують європейський рівень виставки і високу ефективність її науково-ділової програми. Виставка надає новий імпульс впровадженню новітніх технологій виробництва ЛФМ, сприяє активізації міжнародного співробітництва і залученню нових інвестицій.

 

Читать другие новости

Сегодня, 15:30
У відомстві наголошують, що в умовах загальнонаціонального карантину Укравтодор продовжує Велике будівництво, підрядні дорожні організації працюють із дотриманн...
подробнее
Сегодня, 14:50
Більшість з 125 опитаних інституційних пенсійних фондів вважає, що рівень інвестицій в ці активи різко зросте.
подробнее
Сегодня, 14:23
Проєкт був обраний великою кількістю голосів учасників спільноти.
подробнее