Компанія Dragon Capital придбала 6-ти поверхову будівлю для Kyiv School of Economics 

30.06.2020   |  Новости

Компанія Dragon Capital придбала будівлю в м. Київ загальною площею 4 441 кв. м. за адресою вул. Миколи Шпака, 3 для Київської школи економіки (КШЕ) у рамках напрямку корпоративної соціальної відповідальності з розвитку освіти в Україні.«Ми вже багато років підтримуємо КШЕ і спостерігаємо, як Школа на наших очах стрімко розвивається. В цьому році ми прийняли рішення значно збільшити обсяг підтримки і придбати для Школи окрему будівлю. Ми інвестуємо в придбання і реконструкцію будинку величезну суму – понад 5 млн. дол. — і розраховуємо на суттєвий позитивний ефект для країни в майбутньому. Київська школа економіки надає, на наш погляд, найкращу економічну освіту в Україні, не поступається за рівнем провідним світовим університетам. Зараз нашій країні критично потрібні правильні економічні зміни, які неможливі без професійних економістів. Ми сподіваємося, що завдяки новій будівлі КШЕ зможе ще вище підняти свою високу якісну планку, збільшити кількість студентів і стати важливим освітнім і аналітичним економічним центром в Україні», - коментує мотиви інвестування Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital.

У планах реконструкції — створити унікальну інфраструктуру з сучасними лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-холом. У новому приміщенні Київська школа економіки планує одночасно проводити навчання для більш ніж 600 студентів і збирати лідерів громадянського суспільства та меценатів на своїх соціальних та економічних заходах.

Після реконструкції та адаптації приміщень Dragon Capital передасть шестиповерхову будівлю КШЕ в довгострокове користування. Тут буде розташований бакалаврат, департамент економіко-політичних досліджень, 8 магістерських програм, включаючи програму МБА, а також офіси Центру економічної стратегії і VoxUkraine.

«Київська школа економіки високо цінує підтримку Dragon Сapital та щедрий внесок у розбудову інтелектуального потенціалу країни. У Школи 25 років не було дому, а тепер, завдяки Dragon Capital, ми зможемо дати нашим студентам відчуття справжньої alma mater та створити платформу для розвитку економічної думки країни.

Це першій приклад такого меценатства в Україні і вперше за прикладом провідних західних університетів будівля вищого навчального закладу в нашій країні отримає назву мецената», - розповів президент Київської школи економіки Тимофій Милованов

Очікується, що Київська школа економіки зможе прийняти перших студентів в новому корпусі вже у вересні і повністю переїхати до початку 2021 року.