Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у серпні, вересні та жовтні

11.07.2019   |  Новости

Property Times підібрав цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у серпні, вересні та жовтні. Публікація буде доповнюватися.

 Електронні послуги для ефективної будівельної галузі: реєстри, кадастри та Е-ДАБІ

Коли: 6 серпня 2019

Де:  Klitschko Expo (НСК «Олімпійский»)

Конфедерація будівельників України при підтримці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та BRDO проводить конференцію, у який візьмуть участь представник Офісу президента  О. Гончарук, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Г. Зубко, представник компанії RE-AKTIV (Республіка Північна Македонія), представник ЄБРР в Україні, представник проекту TAPAS в Україні та інші. Захід буде присвячено актуальним проблемам у сфері будівництва.

Перший міжнародний міні-футбольний турнір Європи EUROPEAN BUILDERS CUP 2019
Коли: з 7 по 11 серпня 2019
Де: стадіон ім. Баннікова (м.Київ, Будинок футболу, провулок Лабораторний, 7а).

EUROPIAN BUILDERS CUP 2019 — це чемпіонат клубних Європейських будівельних компаній і команд. На турнірі будуть розіграні два кубка: Кубок будівельників EUROPIAN BUILDERS CUP (до змагань в якому допускаються гравці всіх вікових категорій) і Європейський Кубок будівельників EUROPIAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS (до змагань в якому допускаються лише гравці, що досягли 34-річного віку).

У чемпіонаті планують взяти участь 12 європейських команд і 4 українські будівельні компанії. У EUROPIAN BUILDERS CUP 35+ SENIORS планується участь від 8 до 12 європейських команд. Послом Першого кубка Європи виступить Олександр Шовковський.

Організатор: Футбольна асоціація будівельників України. Формат заходу - FAMILY SPORTS WEEKEND.

VIII МІЖНАРОДНИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ ФОРУМ

Коли: 10 вересня 2019

Де: Pochayna Event Hall / проспект Степана Бандери, 23, Київ

Щорічний В2В захід, який об'єднує українських та іноземних фахівців галузей архітектури та проектування, нерухомості, будівництва та суміжних секторів Програма Міжнародного архітектурного форуму включає доповіді іноземних і українських архітекторів (Live Presentations), презентації нових технологій і продуктів (Product Showcases), а також дискусії (Discussion Panels / Architecture Talks) і кейс-марафони - короткі 5-хвилинні виступи практичної спрямованості. Традиційно на завершення заходу учасники насолоджуються неформальним спілкуванням на закритій вечірці VIP Cocktail.

Сайт: https://architecturedesign.com.ua/ua/

Всеукраїнський будівельний саміт

Коли: 11 вересня

Де: Київ, вул. Вадима Гетьмана 6, Конгрес-хол «Mercure», 5 поверх

Всеукраїнський будівельний саміт — це концентрат практичних знань про управління бізнесом в будівельному секторі України, які допоможуть вам систематизувати роботу компанії, зміцнитися на ринку і отримувати бажаний прибуток на постійній основі.

Сайт: http://ubds.bizconstructor.com/

 Виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE - 2019

Коли: 17 - 19 вересня

Де: м Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання, альтернативних джерел енергії ISTWE - 2019 — це єдине професійний захід для учасників ринку енергозберігаючого обладнання, наукових розробок і сучасних технологій виробництва, використання електричної, теплової та механічної енергії альтернативних, відновлювальних джерел енергії.

Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/o-vystavke/

Industrial 2.0 /second edition

Коли: 17 вересня 2019 

Де: Unit city, вул.Дорогожицька, 3

Конференцію щодо перспектив розвитку індустріального будівництва. Темо обговорення стануть обсяги, ключові проекти, тенденції у будівництві промислових, інфраструктурних, складських та логістичних об'єктів, а також трохи про альтернативну енергетику та індустріальні парки.

Подія: тут

Форум «А2В: адвокатура для бізнесу» 

Коли: 20 вересня

Де: Київ, IQ Business Center

В рамках форуму «А2В: адвокатура для бізнесу» буде організована абсолютно автономна сесія, присвячена нерухомості, будівництву та перспективам розвитку цих галузей. Запрошено юристів, бізнесменів і чиновників, які зможуть відповісти на практичні питання, які цікавлять всіх підприємців, а саме:

  • як оптимізувати витрати щодо податків або орендної плати;
  • як мінімізувати ризики інвестування;
  • як вийти на максимальну ефективність роботи в правовому полі.

Подія: https://www.uaa.org.ua

UKRAINIAN BUSINESS FORUM 2019

Коли: 24 вересня

Де: Київ, Готель Hilton, бульвар Тараса Шевченка, 30

У фокусі: останні зміни українського законодавства, структурування і трансформація бізнесу, Директиви ЄС, прозорість структур, «чорні списки» ЄС, комплаенс, законодавство по боротьбі з відмиванням грошей, міжнародні бізнес-структури, інвестиції в нерухомість. Аудиторія: Власники великих і середніх підприємств і топ-менеджери, податкові юристи, інвестори та інвестиційні консультанти, сімейні офіси, керуючі портфелями, реєстратори компаній, консультанти з управління капіталом і зарубіжні агенти з нерухомості, постачальники корпоративних і трастових послуг, юристи, аудитори, брокери.

Сайт: https://ubf.international/.

 KYIV SMART CITY FORUM 2019

Коли: 1 жовтня 2019 р.
Де: КВЦ «Парковий»
Kyiv Smart City Forum 2019 — одна з головних подій Східної Європи та унікальне місце зустрічі для екосистеми розумних міст. Представники влади та громадськості, підприємці, експерти та урбаністи об'єднаються разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися найкращими практиками, а також відкриють нові шляхи для співробітництва. Учасники прослухають доповіді понад 60-ти українських і міжнародних експертів у 8 тематичних секціях.  У демозоні площею понад 1000 кв. м, учасники зможуть протестувати smart-інструменти та розробки від компаній-лідерів на технологічному ринку. На вертолітному майданчику КВЦ «Парковий» відбудеться тест-драйв електрокарів і гібридів. Також у рамках конференції пройде Smart Місто 2019 — щорічна церемонія нагородження міст-інноваторів. У рамках Форуму нагороджуватимуть лідерів урбаністичного розвитку. Українські міста презентують учасникам досягнення у впровадженні smart-рішень у свою інфраструктуру.

Фестиваль архітектури та будівництва

Коли: 29 - 31 жовтня 2019 р.
Де: Міжнародний Виставковий Центр, новий 4-й павільйон

Фестиваль Архітектури та Будівництва — дискусійна платформи, де будуть обговорюватись напрямки розвитку міст і територій, рішення для урбаністики, архітектури, проектування та будівництва.

Сайт події:www.buildfestival.kiev.ua

ARCHITECTURE OF THE FUTURE

Коли: 9-11 жовтня, 2019

Де: Київ, Виставковий центр M82, вул. Межигірська, 82

Архітектура Майбутнього — найбільша європейська архітектурна конференція за новими технологіями, що формує майбутнє галузі і об'єднує архітекторів, інженерів, девелоперів, медіа — всіх, хто прагне змінити світ шляхом розвитку передових інформаційних технологій.

Сайт: https://architectureofthefuture.com/ru/

13-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості в Києві  Ярмарок Нерухомості 2019

Коли: 31 жовтня та 1 листопада 2019

Де: Київ, 1 поверх в НСК Олімпійській, вул. Велика Васильківська 55

Виставка дає можливість безпосередньо обговорити з професіоналами всі запитання по купівлі та оренди нерухомості в Україні і за кордоном. Учасники виставки представляють понад 15 країн світу, таких як: Україна, Іспанія, Болгарія, Польща, Німеччина, Греція, Грузія, Кіпр, Хорватія, Латвія, Чорногорія, Італія, Туреччина, Сев.Кіпр і інші.

Сайт: http://realtexpo.com.ua/ 


Читать другие новости

15.11.2019
У заході, що мав практичну спрямованість, взяли участь представники компаній-девелоперів, великих забудовників та архітектурно-проектних організацій
подробнее
31.10.2019
Загалом по Україні понад 50% всіх об’єктів, що зводяться (більш як 550 будівництв), підпадають під критерії ризикових будівництв.
подробнее
17.10.2019
Протягом конференції буде представлено низку кейсів — проектів, реалізованих на базі обладнання DAIKIN у Західній та Східній Європі — ТРЦ, БЦ, ОЦ, готелі, супер...
подробнее
05.09.2019
Property Times підібрав цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у листопаді. Публікація буде доповнюватися.Property Times підібрав цікаві ...
подробнее