Конференції у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у серпні, вересні та жовтні

11.07.2019   |  Новости

Property Times підібрав цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у серпні, вересні та жовтні. Публікація буде доповнюватися.

VIII МІЖНАРОДНИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ ФОРУМ

Коли: 10 вересня 2019

Де: Pochayna Event Hall / проспект Степана Бандери, 23, Київ

Щорічний В2В захід, який об'єднує українських та іноземних фахівців галузей архітектури та проектування, нерухомості, будівництва та суміжних секторів Програма Міжнародного архітектурного форуму включає доповіді іноземних і українських архітекторів (Live Presentations), презентації нових технологій і продуктів (Product Showcases), а також дискусії (Discussion Panels / Architecture Talks) і кейс-марафони - короткі 5-хвилинні виступи практичної спрямованості. Традиційно на завершення заходу учасники насолоджуються неформальним спілкуванням на закритій вечірці VIP Cocktail.

Сайт: https://architecturedesign.com.ua/ua/

Всеукраїнський будівельний саміт

Коли: 11 вересня

Де: Київ, вул. Вадима Гетьмана 6, Конгрес-хол «Mercure», 5 поверх

Всеукраїнський будівельний саміт — це концентрат практичних знань про управління бізнесом в будівельному секторі України, які допоможуть вам систематизувати роботу компанії, зміцнитися на ринку і отримувати бажаний прибуток на постійній основі.

Сайт: http://ubds.bizconstructor.com/

 Виставка енергозберігаючого обладнання і альтернативних джерел енергії ISTWE - 2019

Коли: 17 - 19 вересня

Де: м Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання, альтернативних джерел енергії ISTWE - 2019 — це єдине професійний захід для учасників ринку енергозберігаючого обладнання, наукових розробок і сучасних технологій виробництва, використання електричної, теплової та механічної енергії альтернативних, відновлювальних джерел енергії.

Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/o-vystavke/

UKRAINIAN BUSINESS FORUM 2019

Коли: 24 вересня

Де: Київ, Готель Hilton, бульвар Тараса Шевченка, 30

У фокусі: останні зміни українського законодавства, структурування і трансформація бізнесу, Директиви ЄС, прозорість структур, «чорні списки» ЄС, комплаенс, законодавство по боротьбі з відмиванням грошей, міжнародні бізнес-структури, інвестиції в нерухомість. Аудиторія: Власники великих і середніх підприємств і топ-менеджери, податкові юристи, інвестори та інвестиційні консультанти, сімейні офіси, керуючі портфелями, реєстратори компаній, консультанти з управління капіталом і зарубіжні агенти з нерухомості, постачальники корпоративних і трастових послуг, юристи, аудитори, брокери.

Сайт: https://ubf.international/.

Фестиваль Архитектуры и Строительства

Коли: 29 - 31 жовтня 2019 р.
Де: Міжнародний Виставковий Центр, новий 4-й павільйон

Фестиваль Архітектури та Будівництва — дискусійна платформи, де будуть обговорюватись напрямки розвитку міст і територій, рішення для урбаністики, архітектури, проектування та будівництва.

Сайт події:www.buildfestival.kiev.ua

ARCHITECTURE OF THE FUTURE

Коли: 9-11 жовтня, 2019

Де: Київ, Виставковий центр M82, вул. Межигірська, 82

Архітектура Майбутнього — найбільша європейська архітектурна конференція за новими технологіями, що формує майбутнє галузі і об'єднує архітекторів, інженерів, девелоперів, медіа — всіх, хто прагне змінити світ шляхом розвитку передових інформаційних технологій.

Сайт: https://architectureofthefuture.com/ru/

13-а Міжнародна виставка української та зарубіжної нерухомості в Києві  Ярмарок Нерухомості 2019

Коли: 31 жовтня та 1 листопада 2019

Де: Київ, 1 поверх в НСК Олімпійській, вул. Велика Васильківська 55

Виставка дає можливість безпосередньо обговорити з професіоналами всі запитання по купівлі та оренди нерухомості в Україні і за кордоном. Учасники виставки представляють понад 15 країн світу, таких як: Україна, Іспанія, Болгарія, Польща, Німеччина, Греція, Грузія, Кіпр, Хорватія, Латвія, Чорногорія, Італія, Туреччина, Сев.Кіпр і інші.

Сайт: http://realtexpo.com.ua/ 


Читать другие новости

20.06.2019
В холі будівлі буде коворкінг, де зможуть спілкуватися люди з співробітниками Офісу і пропонувати свої ініціативи.
подробнее
11.06.2019
Property Times підібрав чотири цікаві події у сфері нерухомості, інвестування та архітектури у червні та липні
подробнее
28.05.2019
Родзинкою мосту стала прозора частина зі скла, площею 70 кв.м,  міцність якої перевірив сам мер разом із братом Володимиром. 26 травня кияни теж почати випробув...
подробнее
23.05.2019
Анастасія Бідах звернула увагу на те, що одним із основних завдань, які необхідно вирішити, — зламати негативний фон, який існує навколо будівництва
подробнее