ЛІКОНД провів семінар з теплових насосів Daikin Altherma 3 на холодоагенті R32

11.12.2019   |  Новости

Новини партнерів

3 грудня в столичному готелі Воздвиженський відбувся техніко-комерційний семінар, зорганізований компанією ЛІКОНД, дистриб’ютором кліматичних рішень Daikin, для представників українського опалювального ринку та власної дилерської мережі на тему «Теплові насоси  Daikin Altherma 3 — новий стандарт екологічного опалення на базі нової технології  Daikin Bluevolution R-32» за участі провідних фахівців компанії ЛІКОНД.

Захід відкрив директор компанії ЛІКОНД Володимир Степура з корпоративними презентаціями про провідного японського виробника Daikin та його українського дистриб’ютора ЛІКОНД.

Олег Корнієнко, керівник напрямку теплових насосів DaikinAltherma у компанії ЛІКОНД, оглянув для відвідувачів семінару номенклатуру теплових насосів Daikin Altherma, а також новітніх систем Daikin Altherma 3 на холодоагенті R32.

Костянтин Лобановський, головний інженер компанії ЛІКОНД, розповів представникам української опалювальної галузі та дилерської мережі ЛІКОНД про приклади стандартних застосувань теплових насосів Altherma 3 виробництва Daikin, приклад їх розрахунку, а також спліт-системи для оптимального опалення.

Захід відвідало понад 70 фахівців опалювального ринку України та дилерських підприємств українського дистриб’ютора Daikin компанії ЛІКОНД, які щоденно стикаються з питаннями підбору, інсталяції та технічного обслуговування найбільш оптимальних та енергоефективних опалювальних рішень для застосування на об’єктах своїх замовників.

Після закінчення семінару, представники українських опалювальних компаній, а також фахівці дилерської мережі українського дистриб’ютора ЛІКОНД, використали слушну нагоду поспілкуватися у неформальному оточенні та обговорити найбільш актуальні питання опалювального ринку України.


Читать другие новости

28.01.2020
Модернізація кліматичної системи була проведена в стислі терміни — шляхом заміни раніше встановлених систем на системи VRV Q - так звані VRV для модернізації, с...
подробнее
22.11.2019
Захід організований компанією «ЛІКОНД», офіційним дистриб’ютором DAIKIN в Україні. 
подробнее
17.10.2019
Протягом конференції буде представлено низку кейсів — проектів, реалізованих на базі обладнання DAIKIN у Західній та Східній Європі — ТРЦ, БЦ, ОЦ, готелі, супер...
подробнее