Метінвест запускає роботу заводу у Запоріжжі після консервації
Метінвест ухвалив рішення вивести з режиму консервації основне обладнання Запорізького ливарно-механічного заводу. Про це повідомила пресслужба Метінвесту.

«Ми маємо всі підстави для відновлення роботи: воєнна ситуація в Запоріжжі є контрольованою, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тож зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання, — зазначив в. о. генерального директора заводу Ігор Долгозвяго.
Завод відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділення виробництва фасонного лиття. Наразі на Запорізькому ливарно-механічному заводі планують виготовляти й відновлювати деталі для підприємств Метінвесту — Запоріжсталі, Каметсталі, Метінвест Покровськвугілля та гірничозбагачувальних комбінатів Групи Метінвест.
Також підприємство планує виробляти нові види продукції — запчастини для кар’єрної та вантажопідіймальної автомобільної техніки.
