Міст через канал у Вишгороді відновлений на 50% — голова Київської ОВА

10.06.2025   |  Новини

Триває капітальний ремонт мосту через канал у Вишгороді на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів (км 29+110). Відновлення основного мосту розпочалося торік. Наразі обсяг виконаних робіт на об’єкті становить близько 50%. Про це повідомив Микола Калашник, голова Київської ОВА, пише Property Times.

 

Один із прольотів мосту було зруйновано у 2022 році на початку повномасштабного вторгнення. Було влаштовано понтонну переправу для легкового автотранспорту, щоб учасникам дорожнього руху не доводилося здійснювати об’їзд через сусідні села. Але вона не справляється з транспортним потоком, через що в години пік виникають затори.

Капітальний ремонт триває в межах кредитної угоди з Великою Британією. Роботи виконує турецький підрядник Doğuş Grubu.

«Основна проблема, на яку звернули увагу, — брак робітників на об’єкті. Домовилися з підрядником про збільшення їхньої кількості, щоб пришвидшити процес. Рух мостом має бути відкритим у вересні 2025 року. Завершення всіх робіт на об’єкті заплановано на жовтень», — додає Микола Калашник після перевірки цього мосту разом із першим заступником голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Миколою Бойко.

 

Також вони оглянули міст у селі Лебедівка, який до появи понтонної переправи приймав на себе основне транспортне навантаження.

«Зараз він потребує ремонту, а на ньому діють вагові обмеження. Для розв'язання цієї проблеми разом з Державною спеціальною службою транспорту вже будується тимчасовий міст, який планують відкрити у серпні. Після цього основний міст у Лебедівці закриється на ремонт, який плануємо завершити в першому півріччі наступного року.

Робимо все можливе, щоб зняти транспортне напруження у цьому районі. Йдеться про комфорт для кожного водія, швидку логістику для підприємців і можливості для громад», — пояснює голова Київської ОВА.

Слідкуйте за новинами в нашому Телеграм

Читайте також: Фабричний комплекс Ксєнжи Млин: від промислового спадку до сучасного соціального житла