Міжнародна інвестиційна виставка MIPIM 2020 перенесена на 2021 рік

26.03.2020   |  Новости

Міжнародна інвестиційна виставка MIPIM перенесена вдруге. Нові дати виставки – 16-19 березня 2021. Раніше виставку вже переносили на червень 2020 через високу ймовірноість поширення коронавируса Covid-19. Цього разу причиною перенесення стало стрімке поширення вірусу в Європі та світі.

«Заплановані дати проведення Міжнародної виставки нерухомості «МІРІМ-2020» з 10 по 13 березня перенесені на 16-19 березня 2021 року. Таке рішення прийнято у зв’язку з поширенням короновіруса (Covid-19) і з метою забезпечення здоров’я та безпеки учасників виставки», — повідомив офіційний представник виставки MIPIM в Україні Дмитро Допіро.

В офіційній заяві організаторів повідомляється, що всі зобов’язання і домовленості перед зареєстрованими учасниками залишаються в силі і переносяться на 2021 рік. З тими компаніями, у яких є питання щодо повернення грошей, організатори будуть контактувати окремо для обговорення деталей і можливостей.

За словами співорганізатора української делегації на MIPIM Анни Нестулі підготовка до MIPIM триває. У найближчі місяці ми зможемо актуалізувати заплановані заходи, промо активності і плани.

«Ми вже комунікували з представниками від України, і з радістю повідомляємо, що склад делегації залишається майже без змін. Вдячні нашим партнерам та учасникам за розуміння та активну позицію.

Безумовно, найближчі місяці будуть непростими для бізнесу в усьому світі. Але мета більшості відвідувачів MIPIM – у налагодженні комунікацій на глобальному рівні, і наші учасники прекрасно усвідомлюють, що ця цінність виставки не втрачає актуальності в будь-який час. Впевнена, що підготовка до MIPIM 2021 проходитиме ще на більш високому рівні».

Крім того, перенесення дати – це можливість приєднатися до делегації для тих, хто не встиг це зробити.

Нагадаємо, серед учасників від України в 2020 році – компанії UDP, Altis Holding, DELTA Ukraine, Mandarin Plaza Group, STRIX.Property Investment Boutique, Invest in Projects, Masnavi Capital, TK Property Management, Intergal Bud, Dragon Capital, Midland Development, Toronto -Kyiv, Promprylad.Renovation. Окремий стенд підготувала компанія City One Development.


Читать другие новости

30.03.2020
Зокрема, такі апартаменти доступні в Цюріху, Цузі і Люцерні за ціною від 200 до 800 швейцарських франків за добу (від 5,7 до 22,8 тис. грн). Всього мережа має 4...
подробнее
27.03.2020
Будівництво є найкращим способом для підйому економіки в кризові часи, але більше пів року будівельна галузь немає профільного заступника міністра. А через це в...
подробнее
27.03.2020
Кількість людей, інфікованих коронавірусом, в Україні продовжує зростати і станом на 27 березня вже перевищила 200 осіб. З них 5 померли і 4 вилікувалися. 
подробнее