На місці незаконних недобудов у Києві облаштують сквер

25.09.2020   |  Новости

Новини партнерів

В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено недобуди, які стояли на території близько 10 років – з часу попередніх незаконних спроб забудови ділянки. Девелопер планує облаштувати на місці знесених конструкцій сквер. 

В повідомленні на сайті SAGA Development зазначається, що протягом червня-липня девелопер спільно з дослідницькою компанією Ю.С.С. провів соціологічні дослідження в районі, що межує з ділянкою. Опитування проводилося в форматі онлайн-голосування та особистих інтерв’ю. Загалом було опитано 1000 мешканців або користувачами території. 

60% респондентів вважають, що територія потребує благоустрою, ліквідації сміттєзвалища та демонтажу недобудов. Серед нагальних потреб також розширення дороги та освітлення вулиці. Дослідження показало значний запит на громадський простір та місця для відпочинку (55% опитаних), спортивні та дитячі майданчики (54% та 42% відповідно), створення відкритих сходів чи ескалаторів між вулицями Бойчука та Вільшанською (45% респондентів). 

Врахувавши побажання мешканців району, SAGA Development протягом липня-серпня провела роботи з розширення дороги – тепер там дві повноцінні смуги та чисте узбіччя. 

Ще одна гостра проблема, на яку вказували мешканці району, — занедбаний будівельний майданчик з недобудованою монолітною конструкцією. До початку робіт з благоустрою він не був огороджений та створював загрозу для перехожих та мешканців району через велику кількість асоціальних громадян. У вересні недобуди повністю демонтували. В SAGA Development підкреслюють, що однією з вагомих причин демонтажу став незаконний характер конструкцій. 

«Багаторічний конфлікт із мешканцями району був досить аргументованим, адже незаконність такої будівлі була очевидна, а логічного пояснення ніхто надавати не хотів, – написав на своїй сторінці в Facebook CEO SAGA Development Андрій Вавриш. – Ділянка стояла майже 10 років. Все поросло кущами, самосівом. Будівельні конструкції, свайні поля, тимчасові мережі зелень замаскувала. Але дощі, ерозія ґрунту та незавершене будівництво підпірних конструкцій не чекало, руйнувало статус-кво. На очах також танула віра у якісне вирішення долі ділянки. Я би сам пішов захищати цю ділянку від того варварського сценарію – зведення стіни протяжністю 300 метрів, висотою у 90 метрів. SAGA Development не могла дивитись на це одоробло. Тож ми пішли шукати нового рішення. Провели дослідження, опитали 1000 власників квартир мікрорайону та виявили найбільш чутливі моменти».

Він також розповів про наступні етапи роботи з ділянкою. В SAGA Development планують провести укріплення підпірних конструкцій, обслужити анкерні кріплення, провести для громади дотичних кварталів презентацію скоригованого за результатами досліджень проекту; створити якісний паблік на дотичних територіях, провести благоустрій та підтримувати стан сусідніх територій, і тільки потім почати будівельні роботи. 

 

Читать другие новости

20.10.2020
На Інспекційному порталі сформовано проект плану державних перевірок для бізнесу
подробнее
09.10.2020
Відкриття комплексу запланували на 2009 рік, проте його будівництво зупинилося на етапі скління.
подробнее
08.10.2020
Зовнішній вигляд БЦ виконаний в стилістиці Києва XIX століття, але в сучасному прочитанні: чіткі лінії фасадів, арочні вікна, спокійні, світлі відтінки фасаду
подробнее