NAI Ukraine проведе вебінар «Ринок апартаментів: новий та перспективний напрямок розвитку української нерухомості»

21.04.2021   |  Новини

NAI Ukraine запрошує на вебінар «Ринок апартаментів: новий та перспективний напрямок розвитку української нерухомості». Апартаменти є розповсюдженим та прибутковим видом бізнесу за кордоном, проте в Україні він довгий час не був популярним через низку факторів. Але сьогодні ситуація змінюється, і цей сегмент на порозі здійснення прориву у бізнесі як девелоперів, так і інвесторів. Адже він може стати тим напрямком, який «поглинатиме», в хорошому розумінні цього слова, малі капітали.

Якщо говорити про нерухомість, то сьогодні люди більше інвестують в квартири, які потребують суттєвих додаткових капіталовкладень та часових ресурсів. В той час як апартаменти – це готове рішення для сотен тисяч українців, яке координують керуючі компанії і беруть на себе всі додаткові навантаження (ремонтні роботи, пошук орендарів та ін). Придбання квартир – це не інвестування, а так зване «розміщення» грошей, в той час як апартаменти – це нова індустрія, яка гарантує пасивний дохід, може залучити мільярди доларів і забезпечити інвесторам дохідність більш ніж 10%.

Коли: 22.04 з 11:00-12:30

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація на електронну пошту Олександра Шпаковського oshpakovsky@chamber.ua

Експерти розкажуть про особливості роботи з такими об’єктами нерухомості на українському ринку, про тренди та перспективи розвитку цього напрямку. Вебінар проходитиме за підтримки ACC та КБУ.

Спікери:

Віталій Бойко, засновник та CEO NAI Ukraine та Urban Experts

Марина Гуревич, керівниця відділу консалтингу NAI Ukraine

Олександр Смирнов, комерційний директор Standard One

Іван Лунь, партнер Burford Management & Consultancy