На території Київської області заборонено використання святкової ілюмінації

11.11.2022, 13:30

На території Київської області заборонили використовувати святкову ілюмінацію: гірлянди, світлові декорації тощо. Таке рішення прийнято на Оперативному штабі ради оборони Київської області, повідомив голова Київської ОВА у своєму Telegram-каналі. Рішення стосується комерційних, комунальних і державних обєктів, зокрема вулично-дорожньої мережі, скверів, парків, ялинок.

«Світлові декорації новорічних ялинок, парків, вулиць  залишимо на потім. Ми чинимо спротив ворогу, який здійснює енерготерор нашої країни. Максимальна економія електроенергії  це наш цивільний фронт сьогодні. Обовязково переможемо!»,  сказав голова КОВА Олексій Кулеба.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram