На території Київської області заборонено використання святкової ілюмінації
На території Київської області заборонили використовувати святкову ілюмінацію: гірлянди, світлові декорації тощо. Таке рішення прийнято на Оперативному штабі ради оборони Київської області, повідомив голова Київської ОВА у своєму Telegram-каналі. Рішення стосується комерційних, комунальних і державних об’єктів, зокрема вулично-дорожньої мережі, скверів, парків, ялинок.

«Світлові декорації новорічних ялинок, парків, вулиць — залишимо на потім. Ми чинимо спротив ворогу, який здійснює енерготерор нашої країни. Максимальна економія електроенергії — це наш цивільний фронт сьогодні. Обов’язково переможемо!», — сказав голова КОВА Олексій Кулеба.
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram