Найвищий в Європі житловий комплекс добудують в липні

24.06.2021   |  Новости

Висотка InTempo в Бенідормі (Аліканте) буде остаточно добудована в липні цього року - через 14 років після початку будівництва.

Один з найзнаменитіших іспанських довгобудів з 2017 року належить фонду SVP Global, який вирішив внести деякі зміни в початковий проект і «актуалізувати пропозицію для потенційних покупців». У 2018 році почалися продажі житла. На ринок виставили 259 квартир люксового сегмента.

InTempo вважається найвищою житловою будівлею в Європі. 200-метрова 46-поверхова споруда здається величезною навіть у порівнянні з тими, що оточують її 20-поверхівками.

Ціни коливаються від 250 000 євро до понад мільйона євро. 

З іншого боку, у задній частині будівлі ви можете насолоджуватися басейном у пляжному стилі та дитячим басейном. Що стосується лицьової частини, то західна вежа матиме площу для дітей понад 1000 кв.м , тоді як східна вежа матиме ексклюзивний ресторан з терасою 1200 кв.м.

Що стосується останніх двох поверхів, 46 та 47, то у будівлі буде  оздоровча зона, в якій орендарі можуть насолоджуватися  басейном масажними зонами сауною, тренажерним залом.