Названо міста світу, де премиальная нерухомість буде дорожчати у 2021

25.11.2020   |  Новини
Шанхай, Кейптаун: + 5%
Лондон, Лісабон, Майамі, Окленд: + 4%
Париж, Берлін, Ванкувер, Лос-Анджелес, Монако, Мадрид, Женева, Сінгапур, Сідней: + 3%
Відень: + 2%
Мельбурн: + 1%
Фахівці вважають, що ціни не зміняться в Гонконзі, Мумбаї і Нью-Йорку, а знизяться в Дубаї (-2%) і Буенос-Айресі (-8%).
Аналітики очікують, що в 2021 році все міста розділяться на три групи:
Перша - ринки, де очікується відновлення цін на житло завдяки низьким процентним ставкам, відкладеному попиту, податковим «канікул» або загальної стабільності. Так само як Лондон, Сідней, Париж, Нью-Йорк, Берлін і Мадрид.
У другій групі будуть міста, де пандемія мало вплинула на ціни в силу того, що ринок вже був слабким (Буенос-Айрес) або перебував на підйомі до кризи (Шанхай).
Нарешті, є кілька ринків, які несподівано піднялися в 2020 році завдяки тому, що місцеві жителі все частіше шукали більш просторі будинки з відкритим простором, щоб сховатися від пандемії (Окленд, Ванкувер, Женева, Лос-Анджелес і Майамі).
Згідно з опитуванням Global Buyer Survey від Knight Frank, 24% респондентів планують переїзд в 2021 році через пандемію. У 45% розглянутих міст продажу вже повернулися до докризового рівня в третьому кварталі 2020 року, жителі 36% локацій все частіше перебираються в передмістя. У 45% міст (включаючи Окленд, Кейптаун, Лондон, Нью-Йорк, Сінгапур, Сідней, Ванкувер) спостерігається масове повернення експатів.