Новий керівник ДАБІ видав перше доручення

03.03.2021   |  Новости

Першим дорученням визначеного Урядом керівника ДАБІ є недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше не зазначених у попередніх відмовах.

Визначений Урядом керівник ДАБІ Сергій ГАЛІЦИН приступив до тимчасового виконання обов’язків і відразу надав Окреме Доручення Департаменту Дозвільних процедур, щодо недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше не зазначених у попередніх відмовах. Відтепер кожен виявлений факт відмови без надання фахової консультативної допомоги буде розглядатися у контексті неналежного виконання службових обов’язків. 

Нагадаємо, що відповідно до Закону України Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності є перелік підстав для відмови у видачі документа дозвільного характеру, а при повторному розгляді документів не допускається відмова у видачі документа дозвільного характеру з причин, раніше не зазначених у письмовому повідомленні заявнику (за винятком неусунення чи усунення не в повному обсязі заявником причин, що стали підставою для попередньої відмови). Відповідне доручення запобігатиме зловживанню чи перевищенню службових повноважень посадовців та зніме напругу у дозвільній системі.