Oфісний центр у Німеччині повністю вкрили рослинами ззовні

12.05.2020   |  Новости

У німецькому Дюссельдорфі завершили будівництво п'ятиповерхового офісного центру Kö-Bogen II, фасад якого вкрили живоплотом: тепер це найбільша будівля із зеленим фасадом в Європі.

Розробляла проєкт архітектурна студія Ingenhoven Architects. Фасади покрили 8 кілометрами грабу: рослина легка у догляді та обслуговуванні, а також дуже екологічна. Один кілометр грабу такий же корисний для повітря, як 80 дерев. Обрали похилу форму фасаду, щоб інтегрувати будівлю в урбаністичний пейзаж: вона розташована поряд із сучасним офісним центром та спорудами післявоєнного модернізму. «Новий комплекс коливається у невизначеності між містом і парком.

Ці дві структури утворюють динамічний вхід на Gustaf-Gründgens-Platz, яка відкриває вигляд на ікони післявоєнного модернізму – строгу Dreischeibenhaus (1960) і легку Schauspielhaus (1970). Kö-Bogen II – сучасна відповідь цим двом історичним орієнтирам, яка водночас не конкурує з ними», – коментують архітектори.


Читать другие новости

29.07.2020
ЖК побудували на колишньому пропускному пункті між Східним і Західним Берліном. Більш того, він схожий на зруйновану стіну.
подробнее
15.07.2020
Завдяки сонячним панелям і вітровій установці, які частково забезпечуватимуть атракціон електроенергією, а вертикальним садам, які поглинатимуть вуглекислий газ
подробнее
13.07.2020
Будівельники використовували модульну систему із зібраних деталей, що спростило і, відповідно, прискорило процес будівництва.
подробнее
08.07.2020
Дерев’яні елементи на фасаді покликані затінювати внутрішні простори. Вежі тут матимуть вигнуту основу і фасади, які поступово відкриваються, та імітують бутон ...
подробнее