Oфісний центр у Німеччині повністю вкрили рослинами ззовні

12.05.2020   |  Новости

У німецькому Дюссельдорфі завершили будівництво п'ятиповерхового офісного центру Kö-Bogen II, фасад якого вкрили живоплотом: тепер це найбільша будівля із зеленим фасадом в Європі.

Розробляла проєкт архітектурна студія Ingenhoven Architects. Фасади покрили 8 кілометрами грабу: рослина легка у догляді та обслуговуванні, а також дуже екологічна. Один кілометр грабу такий же корисний для повітря, як 80 дерев. Обрали похилу форму фасаду, щоб інтегрувати будівлю в урбаністичний пейзаж: вона розташована поряд із сучасним офісним центром та спорудами післявоєнного модернізму. «Новий комплекс коливається у невизначеності між містом і парком.

Ці дві структури утворюють динамічний вхід на Gustaf-Gründgens-Platz, яка відкриває вигляд на ікони післявоєнного модернізму – строгу Dreischeibenhaus (1960) і легку Schauspielhaus (1970). Kö-Bogen II – сучасна відповідь цим двом історичним орієнтирам, яка водночас не конкурує з ними», – коментують архітектори.


Читать другие новости

18.01.2021
Корпуси матимуть від шести до восьми поверхів. Кожен буде сполучено з сусідніми корпусами, а також з кількома будівлями самого університету, за допомогою критог...
подробнее
15.01.2021
Сади на всіх терасах будуть біологічно фільтрувати забруднюючі речовини з навколишнього середовища.
подробнее
12.01.2021
Роботи планують розпочати вже після Олімпійських ігор 2024 роки, які будуть проводитися в Парижі.
подробнее
28.12.2020
Квартал розкинеться на 136580 квадратних метрів і включатиме дев’ять блоків висотою від семи до десяти поверхів
подробнее