Під Києвом з'являться три нові розв'язки

31.01.2020   |  Новости

 Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") оголосило тендер на будівництво трьох нових розв'язок на трасі Київ — Одеса та Київ — Чоп.

Як повідомила прес-служба «Укравтодору», виконання зазначених робіт передбачено в рамках реалізації проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до міста Київ» за рахунок коштів позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Зазначається, що процедура закупівлі відбуватиметься відповідно до принципів і правил закупівель товарів, робіт та послуг Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Будівництво зазначених транспортних розв'язок забезпечить розвантаження транспортних вузлів на зазначених міжнародних автомобільних дорогах, а також покращить безпеку руху в місцях концентрації транспорту на підходах до міста Києва, що, в цілому, позитивно вплине на розвиток дорожньої інфраструктури», - йдеться в повідомленні.


Читать другие новости

07.08.2020
Прогнозується, що Програма забезпечить створення 6 000 нових робочих місць. Ця цифра є умовною, однак з огляду на поточний стан працевлаштування в дорожній сфер...
подробнее
05.08.2020
Компанія CBRE Ukraine представляла інтереси компанії IWG, яка є найбільшим у світі постачальником гнучких робочих просторів.
подробнее
04.08.2020
Кінотеатр буде відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом SAMSUNG
подробнее
04.08.2020
Обіцяють, що вже до кінця вересня відкриються близько 78% всіх орендарів. Нагадаємо, що відкриття першої черги ТРЦ Retroville відбулося 30 травня.
подробнее