Поліція почала огляд самобуду на Поштовій площі

12.06.2020   |  Новости

Слідчими Подільського РУ Нацполіції на підставі Ухвали суду нарешті розпочався огляд самобуду за адресою Поштова площа, 3 (Літ.Б). Про це повідомляє активіст Сергій Мельниченко. 

Забудовник не виконує ухвалу суду і раніше не допускав слідчих. Раніше вимагали відсторонення керівників Подільського РУ ГУ НП від виконання обов’язків та розгляд можливої їх причетності до корупційних дій та злочинного заволодіння міським майном через те, що допустили самовільну забудову на Поштовій площі, слідчі прийняли процесуальне рішення про проведення огляду самобуду.

За його словами, що в 2017 році колишній начальник Річкового вокзалу незаконно продав господарські будівлі на набережній (на комунальній землі) певним особам.

Покупці, всупереч вимогам чинного законодавства, шляхом низки шахрайських дій за участю групи осіб, внесли неправдиві відомості до реєстру майнових прав, оформивши собі неіснуючу будівлю. При цьому варто зазначити, що махінації проводилися також і з адресою, яку зазначили саме як «Поштова площа, 3 (літ.Б)», оскільки під неї земля не відведена.

При цьому, як стало відомо в ході громадської перевірки, попередньо 25 лютого цього року ними було подано через новостворений та розрекламований електронний кабінет до ДАБК КМДА повідомлення про початок ремонтних робіт. Через три дні після цього, 28 лютого, ввели неіснуючу будівлю в експлуатацію. Внаслідок нехитрих маніпуляцій в подальшому зареєстрували ще недобудовану будівлю в реєстрі майнових прав.

Як стало відомо від представників керівництва та слідчих Подільського РУ, останні замість негайного накладення арешту на виявлений самобуд, в рамках кримінального провадження ще два тижні тому звернулися до суду з клопотанням про надання дозволу на доступ до приміщення та проведення огляду зі спеціалістами. За результатами огляду в подальшому слідчі планують звернутися з клопотанням про накладення арешту на користування та розпорядження самобудом.


Читать другие новости

06.08.2020
За висновками Рахункової палати, окремі управлінські рішення НААН та її суб’єктів господарювання, які використовують земельні ділянки державної власності, призв...
подробнее
05.08.2020
Компанія CBRE Ukraine представляла інтереси компанії IWG, яка є найбільшим у світі постачальником гнучких робочих просторів.
подробнее
04.08.2020
Кінотеатр буде відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом SAMSUNG
подробнее
04.08.2020
Обіцяють, що вже до кінця вересня відкриються близько 78% всіх орендарів. Нагадаємо, що відкриття першої черги ТРЦ Retroville відбулося 30 травня.
подробнее