Рада дозволила фізособам-підприємцям займатися готельним бізнесом

30.04.2021   |  Новости

Верховна Рада розширила коло суб’єктів надання готельних послуг за рахунок включення в їх число фізичних осіб-підприємців. Ухвалення відповідного законопроекту № 2673 про внесення змін до закону України «Про туризм» щодо розширення кола суб’єктів надання готельних послуг в другому читанні підтримали 256 народних депутатів. Основною метою законопроекту є створення сприятливих умов для розвитку готельної інфраструктури та сфери туризму за рахунок розширення кола суб’єктів надання готельних послуг.

Згідно порівняльній записці, в нині чинній редакції готель — це підприємство будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, яке складається з 6 і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання. Відповідно до запропонованих змін, «готель — це суб’єкт господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у власності або у користуванні якого знаходиться об’єкт нерухомості, який складається з 6 і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання». 

Закон набуде чинності з 1 січня 2021 року та увійде в дію через 3 місяці. 

У пояснювальній записці йдеться, що реалізація ухваленого документу сприятиме стимулюванню та активізації розвитку ринку надання готельних послуг, збільшенню кількості готельної інфраструктури, і, як наслідок, – збільшенню зайнятості населення, його доходів та економічному зростанню регіонів, на території яких  функціонуватимуть об’єкти туристичної інфраструктури.


Читать другие новости

12.05.2021
Місія конференції незмінна — забезпечення сталого розвитку країни через гостинність.
подробнее
29.04.2021
Готель належить до формату smart house system, що забезпечує максимум комфорту для проживання, відпочинку та роботи. 
подробнее
28.04.2021
Сервіс досліджував показники роботи по  4 великим містам України:  У Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові
подробнее