Спорожнілі офіси в Лондоні перетворять на житло

30.04.2021   |  Новости

До кінця десятиліття замість порожніх через пандемію офісів в Сіті з'являться 1 500 нових будинків. Що трапилося? Корпорація лондонського Сіті повідомила про те, що офіси в діловому районі Лондона, спорожнілі через пандемію, до кінця десятиліття будуть перетворені як мінімум в 1 500 нових будинків. Муніципальна адміністрація фінансового району британської столиці вже оприлюднила плани співпраці з компаніями в сфері нерухомості для ремонту і розвитку занедбаних будівель, пише видання Realty.

У своєму звіті під назвою «Квадратна миля: місто майбутнього» Корпорація лондонського Сіті визначила пріоритети на наступні п'ять років після проведення консультацій з громадськістю та лідерами в сфері промисловості.

Зобов'язання по створенню більшої кількості житлових будинків відповідає концепції звіту про створення «виняткового середовища», що дозволяє місту адаптуватися до соціальних, економічних і екологічних змін.


Читать другие новости

12.05.2021
Місія конференції незмінна — забезпечення сталого розвитку країни через гостинність.
подробнее
12.05.2021
За три місяці нотаріусами було оформлено понад 68 тис. угод купівлі-продажу квартир і будинків
подробнее
12.05.2021
У ході слідства встановлено, що керівник підрядної організації вступив у змову зі службовими особами КП «Спецжитлофонд», які підписали акти прийому виконаних бу...
подробнее