Столичні ТРЦ перенесли Чорну п'ятницю

23.11.2020   |  Новости

Ряд столичних ТРЦ перенесли проведення Чорної п'ятниці на будні дні і продовжили час роботи. Про це пише Ліга.Бізнес. У ряді ТРЦ (Gulliver, Проспект, РайON, Dream Town, Ocean Plaza, Lavina Mall, Retroville) час роботи в будні дні продовжено на годину, до 23:00.

Так, в Gulliver заявили, що Чорна п'ятниця триватиме з 23 по 27 листопада. Таке ж рішення ухвалили в ТРЦ Retroville.

В Dream Town багато магазинів оголосили про знижки вже 18 листопада, більшість акцій в ТРЦ закінчується 27 листопада. З 20 по 27 листопада вирішили проводити Чорну п'ятницю в ТРЦ РайON. Хоча в окремих магазинах знижки діють з 16 листопада. Таке ж рішення прийнято і в ТРК Проспект, Lavina Mall і Blockbuster Mall.

А ось в ТРЦ Skymall вирішили продовжити час роботи до 23:00 тільки в п'ятниці. На Чорну п'ятницю 27 листопада о ТРЦ обіцяють працювати до останнього клієнта. У звичайному режимі глобальна розпродаж пройде тільки в Ocean Plaza, 27 листопада.

Змінити режим роботи ТРЦ довелося через введення карантину «вихідного дня», який викликав хвилю протесту серед підприємців. Раніше ми писали про те, що львівські ресторатори записали звернення до Кабміну, в якому зажадали скасувати карантин «вихідного дня» і почати приймати реальні заходи з боротьби з розповсюдженням коронавируса.


Читать другие новости

13.01.2021
У передноворічний період трафік в торгових центрах був в середньому нижче, ніж в 2019 році, а в останні 7 днів грудня число відвідувачів, очікувано, збільшилася
подробнее
11.01.2021
Першу сходинку рейтингу зайняв Таллінн, Естонія, де торік запровадили можливість оформлення спеціальних віз для цифрових кочівників — Digital Nomad Visa.
подробнее
11.01.2021
Зазвичай на такий злочин йдуть замовники на об’єкти будівництва, які змінюють текст містобудівних умов та обмежень.
подробнее