ТРЦ «Дивосвіт» у Києві не змогли продати з аукціона

27.07.2020   |  Новости

Господарський суд міста Києва своїм рішенням заблокував проведення призначеного на 23 липня аукціону з продажу ТРЦ «Дивосвіт» в Києві. Про це повідомляє прес-служба державного «Укрексімбанку».

«За один день до торгів з початковою ціною 166,4 млн грн суддя Господарського суду міста Києва Олексій Спичак заблокував проведення призначеного на 23 липня аукціону з продажу ТРЦ "Дивосвіт"», - заявляють в банку.

У повідомленні підкреслюється, що примусове стягнення заборгованості на суму майже 200 млн грн з компаній «Солідарність», «Солтрейд» і «Дивосвіт» триває понад сім років.

«Після оголошення аукціону компанії-боржники подали до Господарського суду Києва необгрунтовані скарги про нібито недотримання процедур, що насправді є черговою спробою не повертати "Укрексімбанку" кредитні кошти», - відзначають в банку.

«Укрексімбанк» констатує, що в ході засідання за цим позовом 21 липня суд підтримав позицію боржників, що призвело до зриву торгів і дозволило боржнику залишити у себе контроль над об'єктом і продовжувати отримувати виручку від його експлуатації.

Як повідомлялося, на початку липня державний «Укрексімбанк» виставив на продаж офісно-торговий центр «Дивосвіт» в Києві зі стартовою ціною 166,4 млн грн. Торги на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ») були призначені на 23 липня. Багатофункціональний офісно-торговий комплекс «Дивосвіт» є сучасним бізнес-центром класу «В +». Загальна площа комплексу складає 7,3 тис. кв. м


Читать другие новости

18.09.2020
У новому проекті автовокзалу враховані всі вимоги щодо використання інфраструктури пасажирами з обмеженими можливостями.
подробнее
18.09.2020
Відповідно до даних в системі Prozorro. Продажі, переможцем торгів став Роман Кійовський. На момент публікації протокол торгів на електронному майданчику не був...
подробнее
17.09.2020
Через невиконання сторонами своїх процесуальних обов’язків підготовче судове засідання відкладено на 15 жовтня 2020 року.
подробнее
17.09.2020
Здійснити реставрацію повинні до 31 грудня 2025 року.
подробнее