ТРЦ Respublika Park введено в експлуатацію
Торгово-розважальний центр Respublika Park ввели в експлуатацію з 26 травня, повідомляють в профільній асоціації. Наразі ТРЦ отримав Акт введення в експлуатацію — головний документ, що потрібний для відкриття.

Відкрити Respublika Park планують уже наприкінці 2021 року, проте точна дата поки не відома.
Respublika Park розташований біля житлового комплексу Respublika, неподалік від станції метро «Теремки». Його почали будувати у 2012 році й призупинили у 2015-му. Наразі будівництвом займається інвестфонд «Каскад-Інвест», власником якого є Віталій Хомутиннік.
У березні повідомлялось, що 35% орендної площі ТРЦ заброньовані орендарями на підставі протоколів про наміри та знаходяться на етапі юридичної фіксації. Досягнуто комерційні домовленості з основними fashion-якорями, представленими на українському ринку. Ведуться переговори з іншими потенційними орендарями, які мають високу зацікавленість у відкритті своїх магазинів в ТРЦ Respublika Park.
.gif)

