Турецька компанія буде будувати новий міст в Запоріжжі

28.02.2020   |  Новости

Турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat виграла тендер на будівництво першої черги нового моста через Дніпро в Запоріжжі. Вона запропонувала виконати роботи за 11,918 млрд гривень (з ПДВ), йдеться на сайті ProZorro. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області була готова заплатити 12,341 млрд гривень.

Також участь в аукціоні брала турецька Gocay, пропозиція якої становила 11,950 млрд гривень.

Китайські компанії China Road and Bridge Corporation і Sinohydro, турецька Limak, а також український «Еко-буд-трейд» розглядали можливість участі в аукціоні, але не потрапили на нього.

Предметом закупівлі тендеру є під’їзд до острову Хортиця і автотранспортна магістраль через Дніпро в Запоріжжі. Це частина дороги Н-08 «Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь».

Термін виконання робіт — щонайбільше 48 місяців з дня підписання договору.

На завершення всіх необхідних робіт знадобиться близько чотирьох років.

Гончарук сказав, що роботи на мосту відновлять навесні 2020 року.


Читать другие новости

27.03.2020
Зокрема, бізнес просить уряд продовжити терміни перебування та робочі візи для заробітчан, а також — призупинити стягнення деяких штрафів і податків.
подробнее
27.03.2020
Property Times дізнавався у власних джерел в регіонах, що наразі відбувається на будівельних майданчиках в умовах карантину.
подробнее
25.03.2020
Наразі будівництво SAN FRANCISCO Creative House завершується. Уже подані документи до ДАБІ на введення в експлуатацію першої черги. Другу і третю планують ввест...
подробнее
17.03.2020
У проект реновації будівлі планують інвестувати понад 100 млн грн.
подробнее