У Києві весною почнуть реконструкцію вулиці Сагайдачного

24.02.2021   |  Новости
У Подільській районній державній адміністрації міста Києва провели нараду з питань комплексної реновації території Подолу. Зокрема обговорили реконструкцію вулиці Петра Сагайдачного.

У ході реконструкції вулиці Петра Сагайдачного буде замінено дорожнє покриття та всі інженерні мережі під ним. Розпочнуть роботи з пішохідної частини вулиці. Заступник голови Подільської райдержадміністрації Микола Дубовик додав, що власникам приватного бізнесу, які ведуть свою підприємницьку діяльність на вулиці Петра Сагайдачного, необхідно підготувати паспорти опорядження та паспорти прив’язки фасадів будівель.

Інформацію щодо ходу робіт на вулиці Петра Сагайдачного доведуть до представників приватного бізнесу після проведення тендеру та визначення підрядника.

Нагадаємо, що у 2017 році вулиця Петра Сагайдачного стала пішохідною. Проте 18 травня 2020 року Окружний адміністративний суд м. Києва визнав протиправним та скасував розпорядження КМДА про обмеження руху транспортних засобів. Місто подало на апеляцію. Після кількох судових засідань вдалося відстояти відповідне розпорядження та повернути пішохідну зону.