У Києві відкрили великий ТРЦ Retroville

01.06.2020   |  Новости

30 травня  у Києві відкрив cвої двері ТРЦ «Retroville» за адресою проспект Правди, 47. Девелопером  проекту  виступила українсько-литовська компанія Stolitsa Group.

Напередодні на базі комплексу почав роботу будівельний гіпермаркет Leroy Merlin та супермаркет Novus в новому форматі. В перший день роботи торгово-розважального центру також відкрилися магазин алкогольних напоїв та пива «Litra», продавець техніки та електроніки Eldorado, Аптека Доброго Дня,  Vodafone, Lifecell и Kyivstar, Tabakerka, Funduk Sunduk, Roshen, Tutto Gusto, Novodom, Jysk, Coqui, Spice room та інші.

«Це важливий та довгоочікуваний момент для всієї компанії Stolitsa Group. Ми не збавили темпи будівництва ТРЦ та БЦ навіть в складний період карантину і відкрили перший центр в Україні, створений за всіма європейськими стандартами та нормами якості», повідомив керівник компанії Stolitsa Group Едуард Соколовський.

«Наша команда втримала наявних орендарів та змогла залучити нових. В результаті Retroville заповнений брендами на 86% і ми гордимося партнерством з кожним з них. Вже в серпні 2020 року ми готуємо до відкриття другу чергу ТРЦ та БЦ Retroville», — повідомила СЕО ТРЦ та БЦ Retroville Рената Якубченієне.

Загальна площа об’єкту – 118 990 кв. м, площа оренди – понад 91 860 кв. м. Проект передбачає наземний паркінг на 3245 місць. Якірні орендатори моллу – гіпермаркет Novus (10640 кв. м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4805 кв. м), перший в Києві кінотеатр Multiplex з новою технологією ScreenX, дитячий розважальний центр Fly Kids (4640 кв. м), бренди польської групи LPP - Cropp, House, Sinsay (більше 3000 кв. м), фітнес-клуб SportLife (4436 кв. м) з басейнами та джакузі, а також  фуд-корт на 725 місць, де будуть представлені 8 окремих ресторанів, а також 16 операторів, в тому числі McDonald’s, KFC, Salateira та інші.


Property Times   готує великий матеріал про перше відкриття після жорсткого карантину.


Читать другие новости

04.08.2020
Обіцяють, що вже до кінця вересня відкриються близько 78% всіх орендарів. Нагадаємо, що відкриття першої черги ТРЦ Retroville відбулося 30 травня.
подробнее
21.07.2020
У магазині будуть жіночий, чоловічий і дитячий відділи. Дата відкриття магазину випадає на період літнього розпродажу.
подробнее
14.07.2020
Готель буде розміщено в новій будівлі, яка сьогодні знаходиться на етапі будівництва, і відчинить свої двері орієнтовно в II кварталі 2022 року.
подробнее
24.06.2020
При вході до супермаркету з боку Ярославської вулиці на гостей чекатиме невеликий виставковий простір.
подробнее