У Києві з'явиться вулиця ресторанів на водному каналі

03.07.2020   |  Новости

Новини партнерів

В рамках житлового району RYBALSKY, який будується на Рибальському півострові в Києві, з'явиться власна ресторанна вулиця з 30 закладами унікальних для України форматів. Про це під час кейс-марафону URE Club «Комерційна нерухомість в форматі житлових комплексів» розповіла заступник комерційного директора SAGA Development Лілія Півнєва.

Довжина вулиці складе 330 метрів. 30 закладів площею 150-330 кв. м займуть перші поверхи 6 будинків, фасади яких виходять на канал. За словами Півнєвої, в основу концепції ресторанної вулиці були покладені принципи різноманіття та привабливості для всіх споживачів, а також унікальність форматів – вони не повинні дублювати один одного і не повинні бути раніше представлені в Україні. Це міжнародна кулінарна школа, бібліотека шоколаду, ресторани національної кухні, бари, кафе-кондитерські та моноформати.

З окремими операторами вже підписано договори. Автори концепції вважають, що поєднання таких чинників як поліфункціональність району, близькість Подолу, причали для прогулянкових яхт і катерів, проведення тематичних заходів, ярмарків, фестивалів дозволять забезпечити успішність закладів та ресторанної вулиці в цілому. За словами Лілії Півнєвої, з 2017 року на RYBALSKY регулярно проводяться ярмарки, фестивалі і пікніки, і це вже дозволило змінити ставлення до району: зараз він сприймається вже не промзоною, а комфортним житловим районом. Першу чергу ресторанної вулиці планують запустити в 2021 році, а повністю закінчити проект – в 2024.


Читать другие новости

10.06.2020
Прозорі стіни офісу символізують радикальну прозорість компанії перед клієнтами, партнерами, підрядниками, містом
подробнее
05.06.2020
Переможцями стали: медіскульптура в Saga Real Estate Chicago, до речі перша в Європі масштабна медіаскульптура, що працює від живих даних, що генеруються містом...
подробнее
09.04.2020
Учасники поспілкувалися про різні механізми з точки зору орендаря та орендодавця і можливість їх застосування. Представляємо короткі коментарі.
подробнее
23.03.2020
Чи потрібна сьогодні допомога бізнесу в сфері будівництва та нерухомості? І яка допомога? На ці питання Property Times відповіла засновниця URE Club Ольга Солов...
подробнее