У Києві з'явиться вулиця ресторанів на водному каналі

03.07.2020   |  Новости

Новини партнерів

В рамках житлового району RYBALSKY, який будується на Рибальському півострові в Києві, з'явиться власна ресторанна вулиця з 30 закладами унікальних для України форматів. Про це під час кейс-марафону URE Club «Комерційна нерухомість в форматі житлових комплексів» розповіла заступник комерційного директора SAGA Development Лілія Півнєва.

Довжина вулиці складе 330 метрів. 30 закладів площею 150-330 кв. м займуть перші поверхи 6 будинків, фасади яких виходять на канал. За словами Півнєвої, в основу концепції ресторанної вулиці були покладені принципи різноманіття та привабливості для всіх споживачів, а також унікальність форматів – вони не повинні дублювати один одного і не повинні бути раніше представлені в Україні. Це міжнародна кулінарна школа, бібліотека шоколаду, ресторани національної кухні, бари, кафе-кондитерські та моноформати.

З окремими операторами вже підписано договори. Автори концепції вважають, що поєднання таких чинників як поліфункціональність району, близькість Подолу, причали для прогулянкових яхт і катерів, проведення тематичних заходів, ярмарків, фестивалів дозволять забезпечити успішність закладів та ресторанної вулиці в цілому. За словами Лілії Півнєвої, з 2017 року на RYBALSKY регулярно проводяться ярмарки, фестивалі і пікніки, і це вже дозволило змінити ставлення до району: зараз він сприймається вже не промзоною, а комфортним житловим районом. Першу чергу ресторанної вулиці планують запустити в 2021 році, а повністю закінчити проект – в 2024.


Читать другие новости

29.12.2020
Ukraine Sotheby’s International Realty — українське представництво провідної міжнародної мережі з продажу преміальної нерухомості — Sotheby´s International...
подробнее
09.12.2020
Комплекс стане важливим урбаністичним і соціальним центром столиці
подробнее
02.11.2020
На думку експерта, існує 2 основні причини зростання цін — зниження облікової ставки НБУ, яка провокує зниження ставок за депозитами, і дефіцит якісної пропозиц...
подробнее