У логістичному центрі PORT впроваджують систему зеленої енергетики

14.09.2023   |  Новини

Новини партнерів

«Альтерра Груп» в рамках впровадження стратегії розвитку зеленої енергетики та своєї бізнес-відповідальності встановила сонячні панелі в логістичному центрі PORT. Наразі сонячні панелі  вже забезпечують частину потреб комплексу та живлять всі зарядні станції для електромобілів. Таке рішення дасть змогу гарантувати ще один рівень автономності, попри те, що в комплексі вже встановлено генератор на 500 кВт. Він дозволяє забезпечити роботу всього комплексу на випадок відключення електроенергії, повідомляють в пресслужбі компанії.

Технологічний розвиток світу не стоїть на місці: ще 10 років тому у містах було важко уявити ліхтарі на сонячних панелях, безпроводні павербанки або можливість заробити мільйон у соціальних мережах. Суспільство розвивається і звикає до нового, легкого, технологічного та інноваційного.

PORT — це інноваційний логістичний центр який ніколи не зупиняється. І це не стільки про непереривність праці, скільки про невпинність розвитку та автономності. У чому це проявляється? У сучасних технологічних рішеннях. Днями в логістичному центрі PORT було встановлено сонячні панелі, які здатні генерувати необхідну кількість електроенергії навіть на випадок проблем із централізованим постачанням енергоресурсу. Здавалося б, у компанії вже є генератор на 500 кВт, який може повністю живити об’єкт. Однак соціальна відповідальність — один із пріоритетних напрямків цього бізнесу. Відтак, враховуючи екологічну шкідливість генератора та кількість шкідливих викидів, компанією було ухвалено рішення про забезпечення живлення за допомогою сонячних панелей, оскільки це екологічно чисте рішення на відновлювальному джерелі електроенергії, йдеться у повідомленні пресслужби «Альтерра Груп».

Перехід на живлення від сонячних панелей має суттєві екологічні переваги. Адже кількість згенерованої енергії в такий спосіб є еквівалентом 6 зрубаних дерев, заощаджує 3,44 тонни вугілля та дозволяє уникнути 4,09 тонн викиду вуглецю. І це лише за 20 днів використання сонячних панелей. В об’ємах року ці показники можуть суттєво покращити екологічну ситуацію в Україні. А якщо таким шляхом підуть й інші компанії, Україна може стати однією із найекологічніших держав у Європі.  

Наразі об’єкт отримує живлення виключено від сонячної генерації, що також розвантажує систему енергопостачання України. Для встановлення сонячних панелей у логістичному центрі PORT обрали досвідченого підрядника: Вольтаж Груп — одного з лідерів ринку, що забезпечує повний цикл встановлення та обслуговування панелей. Оскільки одна із цінностей компанії — довіряти справу професіоналам, які мають експертизу та досвід у технологічних процесах. Це стосується не лише встановлення обладнання, а й побудови спеціалізованих об’єктів.

«Встановлення сонячних панелей — частина великої стратегії, яку наслідує компанія Alterra Group в проєкті PORT. Зокрема, цей крок здійснено в рамках розвитку зеленої енергетики в Україні, а також автономності логістичного центру. Оскільки компанія, як зазначалося раніше, не зупиняється у своєму розвитку, в новій частині PORT також будуть встановлені сонячні панелі.  Сонячні панелі взимку будуть працювати, звичайно з меншою потужністю десь в 3 рази. Це буде просто додаткове джерело резервного живлення, як і генератор.

Український бізнес намагається йти в ногу з часом та розвивається як функціонально, так і технологічно. «Альтерра Груп» ніколи не зупиняється і завжди втілює в життя інноваційний підхід аби клієнти та резиденти компанії отримували найкращий сервіс», — заявляють в компанії.