У Львові завершили будівництво логістичного центру PORT.LVIV, який об'єднав понад 80 бізнесів
Новини партнерів
У Львові завершили будівництво логістичного центру PORT LVIV площею 77 000 кв. м, яке тривало 4 роки. Девелопером та керуючою компанією проєкту є Alterra Group.
На території поєднані складські, виробничі, торгівельні та офісні приміщення. Резидентами комплексу є понад 80 різних бізнесів, які співпрацюють, підсилюють одне одного та створюють екосистему логістичного центру.
Логістичний центр знаходиться в межах міста, в оточенні лісу, за 900 метрів від Кільцевої дороги. Територія інтегрована в міську інфраструктуру, що забезпечує доступність для громадського транспорту.
Приміщення варіюються за розмірами від 60 кв. м до 16 500 кв. м, з висотою стель від 3 до 12 м. Це дозволяє розміщувати бізнеси різного формату.
На території розташовані зона харчування, підземний конференц-зал в укритті, загальнодоступні душові та санвузли, зона відпочинку з власним озером та ландшафтним дизайном.
Безпеку забезпечують системи відеоспостереження та контролю доступу для транспорту й людей. Комплекс оснащений спринклерними системами пожежогасіння, автоматизованим управлінням комунікаціями та резервним енергопостачанням. У період відключень електроенергії система генераторів забезпечує безперервну роботу.
Бізнес-екосистема та резиденти
На території розташовані понад 80 компаній з різних галузей: від харчової промисловості до фармацевтики, автосалонів, виробництва меблів, вікон та кріпильних матеріалів.
Зокрема резидентами PORT.LVIV є найбільший дистриб’ютор автозапчастин в Україні «ОМЕГА», сортувальний центр міжнародних відправлень Meest International, виробники натуральної арахісової пасти «ТОМ», керамічної плитки Golden Tile, автоскла TSG та інші бізнеси, які співпрацюють та підсилюють один одного.
Станом на лютий 2025 року, рівень вакантності приміщень складає менш ніж 1%, а вільними для оренди залишаються лише кілька обʼєктів
Який вплив PORT.LVIV має на регіон?
На території логістичного центру розташовано 140 об'єктів нерухомості, а комплекс створив понад 1000 робочих місць. Відкриття нових підприємств забезпечило податкові надходження до місцевого бюджету, підвищило бізнес-активність регіону та сприяє розвитку малого і середнього бізнесу.
«PORT.LVIV підвищив статус Давидівської ОТГ і став важливою частиною Львова. До нас приїжджають бізнес-клуби, підприємці та міжнародні журналісти, щоб побачити, як реалізований проєкт і як бізнес може адаптуватися в кризові часи. Тому можу сказати, що ми не просто розвиваємо регіон — ми впливаємо на українське підприємництво загалом», — розповідає Павло Кравець, керівник проєкту та відділу продажу PORT.
Які подальші плани на проєкт?
Керуюча компанія зосередиться на посиленні екосистеми комплексу, розширюватиме спектр послуг і зберігатиме високу рентабельність активів резидентів.
Компанія допомагатиме резидентам в їх розвитку: від консультацій із маркетингу до нетворкінгу з іншими бізнесами та підрядниками.
А фасіліті-відділ продовжить підтримувати чистоту, доглядати за ландшафтом, контролювати інженерні системи, технічно обслуговувати території та виконувати інші операційні завдання.
Нагадаємо, Alterra Group — девелопер нового покоління, який створює сучасні та красиві об'єкти комерційної нерухомості для лідерів нової формації. У портфелі компанії 9 проєктів, у яких 107 868 кв. м вже введено в експлуатацію, та 108 900 кв. м будуть готові у 2025 році.
Читайте також: Alterra Group застрахувала від воєнних ризиків логістичний хаб PORT