У першому в Україні кіберцентрі встановили меблі компанії Nowy Styl

28.05.2021   |  Новини

Новини партнерів

У Києві відкрився кіберцентр  UA30  —  новий державний центр реагування на кіберінціденти. Установа буде відповідати за кіберзахист критичної інформаційної інфраструктури України та за безпеку даних національного центру резервування державних інформаційних ресурсів, де будуть знаходитися майже усі реєстри. 

Професійна команда має всі необхідні акредитації та компетенції,  щоб оперативно взаємодіяти з подібними  командами реагування з 97 країн світу. Звісно, для таких спеціалістів важливо, щоб робоче місце було максимально пристосованим для роботи під час високого навантаження, а офісний простір загалом був функціональним та сучасним  завдяки  вдалому плануванню.

У якості партнера UA30 по меблевим рішенням виступила компанія Nowy Styl. Це найбільший виробник офісних меблів в Європі, чиї  потужності розміщені в Україні.  Компанія не тільки виробляє меблі, але й надає послуги дизайну, проєктування і планування офісного простору.

Серед її успішних проєктів — облаштування  офісних просторів компаній Енергоатом і Нафтогаз.

«Для нас це була висока відповідальність та гордість за те, що обираючи меблеве рішення для облаштування простору кіберцентра, дизайнери зупинили свій вибір на продукції компанії Новий Стиль, — зазначив Юрiй Губарев, директор з операційного маркетингу та продажу компанії Новий Стиль. — Перед нашою командою стояло завдання запропонувати інноваційні та багатофункціональні меблі, які б відповідали високим вимогам сучасного ринку. Пишаємося, що впоралися з завданням, i в першому українському кіберцентрі, в проєкті високого державного значення використовуються наші меблі».