У складському комплексі у Броварах побудували 5-тирівневий мезонін на 4 000 кв.м

28.10.2020   |  Новости

Компанія НП Логістик завершила будівництво масштабного п'ятирівневого мезоніну. Сума інвестицій у його будівництво та закупівлю нового обладнання склала понад 1 млн євро.

Новий мезонінний комплекс на складі БМК у Броварах складається з п'яти поверхів, площа кожного з яких становить 800 кв.м. Це багатоярусна металева стелажна конструкція, що забезпечує організацію додаткових рівнів у приміщенні складу. На кожному її рівні розташовані комірки для зберігання товарів і організовані зони для підготовки замовлень. Мезонін складається з більше 30 000 комірок, кожна з яких витримує навантаження до 300 кг.

«Швидкість обробки замовлень і місткість складу – ключові показники ефективності фулфілменту. Мезонінні системи дозволяють раціонально і дуже розумно використовувати всю висоту приміщення. Так, площа підлогового зберігання 800 кв.м перетворилася на робочу площу в 4000 кв.м. Простими словами – на кожному метрі тепер можна зберігати в 5 разів більше товарів. Крім цього, персонал тепер може обробляти замовлення одночасно на декількох рівнях, з легким доступом до потрібних товарів у будь-якій точці складу. А це позитивно відбивається на швидкості обробки замовлень», - коментує Андрій Нестеренко, СЕО НП Логістик.

Використання даної технології у фулфілменті популярно серед омніканальних рітейлерів - наприклад, продавців взуття, дрібної електроніки, книг і декоративних виробів.

Реалізований проект дає компанії можливість успішно розвивати напрямок e-commerce: у вересні система пройшла всі тестування та вже заповнена товарами перших клієнтів.

Новий мезонінний комплекс відповідає найсуворішим технологічним вимогам:

  • посилена підлогу з точковим навантаженням;
  • понад 200 встановлених відеокамер (у кожному ряду конструкції);
  • сплінкерна протипожежна система;
  • спеціально оснащені зони для під'їзду складського транспорту (річтраків та штабелерів);
  • решіткова система комірок із вільним кондиціонуванням та ін .;
  • розміри комплексу: ширина 24 м, довжина 33 м, висота 11,6 м;
  • 30 000 комірок, кожна витримує до 300 кг навантаження.

Склад БМК розташовано в Броварах, в 10 км від Києва, площа складу - 7 000 кв.м, робоча висота - 11,6 м., Кількість складської техніки - 15 шт.


Читать другие новости

25.11.2020
Хоча в березні 2020 року укладення декількох угод оренди було відкладено на період після завершення карантину, і в першому кварталі 2020 року чисте поглинання б...
подробнее
07.10.2020
Географічно, найбільшою популярністю серед орендарів користуються два напрямки — Чернігів (М-01) та внутрішньоміські склади в Києві, 40% і 33% відповідно
подробнее
02.04.2020
Багато представників сектору індустріальної нерухомості зайняли вичікувальну позицію, що, швидше за все, означає скорочення орендної активності та підвищення рі...
подробнее
31.03.2020
Що в майбутньому? Експерт упевнений в тому, що новий контекст визначить динаміку розвитку логістичної нерухомості протягом декількох років, і розвиток електронн...
подробнее