У Гостомелі відновив роботу завод Vetropack

31.05.2023, 10:05

У Гостомелі відновив роботу завод Vetropack  oдин із провідних виробників скляної тари в Європі не працював понад рік. У компанії кажуть, що почнуть з виробництва безбарвного скла для їжі та напоїв, бо вбачають у цьому найбільшу потребу.

«Ми очікуємо, що попит на скляну тару для продуктів харчування та напоїв у 2023 році зросте приблизно на сім відсотків щодо попереднього року»,  зазначив гендиректор Павел Прінко.

Перше скло планують випустити вже у червні. Наразі на заводі розігрівають і вводять в експлуатацію першу скловарну піч і готуються до запуску другої.

Варто зазначити, що до повномасштабного вторгнення Vetropack виробляв різні види скляної тари на трьох печах та восьми виробничих лініях. Після 24 лютого завод зупинив виробництво з міркувань безпеки, а через деякий було зруйновано одну з його трьох печей.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram