У Харкові підірвали вежу елеватора. Відео

18.05.2021, 11:30

16 травня вранці біля Південного вокзалу підірвали вежу старого елеватора. Вже з 9 ранку на вулиці Євгена Котляра почали збиратися зацікавлені харківяни. Десятки людей прийшли подивитися на те, як впаде вежа висотою 60 метрів  приблизно з 16-поверховий будинок.

Вежа впала в лічені секунди, огорнувши навколишні вулиці клубами пилу.

Елеватор на вулиці Євгена Котляра збудували на початку ХХ століття. На початку 90-х старий млин зруйнували, а на його місці збиралися побудувати новий, але підприємство, якому належав комплекс, збанкрутувало, і елеватор став будівлею-примарою. Сюди почали приходити любителі екстремальних розваг. Один з них в 2016 році хотів зробити селфі і впав з висоти.

У 2020 році будівельна компанія «Житлобуд-1» заявила про намір будувати на місці елеватора житловий комплекс. Для цього будівлю потрібно було знести. Перший вибух тут пролунав 18 жовтня 2020 року. Бетонний каркас будівлі висотою близько 25 метрів встояв, його пізніше розібрала будівельна техніка. Другий вибух був призначений на 25 квітня, але демонтаж відклали через негоду.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram


Читати інші новини

30.11.2020, 09:45
Як відомо, в Абу-Дабі вирішили знести хмарочоси за допомогою вибуху в рамках проекту реконструкції місцевого порту Міна Заєд, який служив головним портом столиц...
детальніше
14.01.2020, 08:30
Під час пориву труби тепломережі біля ТРЦ Ocean Plaza постраждало 10 осіб, семеро з яких госпіталізовані.
детальніше
12.08.2019, 10:25
До цього два екскаватори на дистанційному управлінні поступово прибирали V-подібні опори біля основи градирні, поки вона остаточно не впала.
детальніше
10.06.2019, 13:20
Представник пожежної служби міста повідомив, що загинула жінка, яка перебувала на момент інциденту всередині будівлі. Стан трьох оцінюється як важкий, один отри...
детальніше