У Києві відремонтують автовокзали «Південний» і «Полісся»
Новий власник автовокзалів Києва планує найближчим часом відремонтувати станцію «Полісся», що на північній околиці столиці, й автовокзал «Південний», що біля станції метро «Іподром». Поки що йдеться про косметичні ремонти, повідомив ЦТС маркетинговий директор «Київпассервісу» Дмитро Ожигов.

«Ми зацікавлені у розвитку всіх об’єктів, які придбала компанія. Глобальна модернізація потребує глобальних інвестицій. Це є у планах. А поки хочемо успішно завершити наш пілотний проєкт», — зазначив Ожигов.
Так, перший на черзі у проєкті «глобальної модернізації» — Центральний автовокзал Києва. Нещодавно «Київпассервіс» оприлюднив попередню концепцію та візуалізацію модерністської будівлі, розташованої на Деміївській площі.
Пакет акцій «Київпассервісу» продали компанії «Бастіон-Груп» компанії у березні за 230 мільйонів гривень. Підприємство керує шістьма автовокзалами Києва та 18 станціями в області.

