URE club почав дослідження рівня корупції у будівельній галузі - 2020

02.07.2020   |  Новости

В рамках антикорупційної ініціативи URE Club  розпочав дослідження рівня корупції в будівельній галузі України. 

Методологія дослідження — анонімне опитування забудовників житлової та комерційної нерухомості. Результати дослідження ми опублікуємо без вказівки персон, які взяли в ньому участь.

Щоб прийняти участь -  перейдіть за посиланням.
Опитування займе не більше 10 хвилин.
Нагадаємо, в 2019  за результатами такого дослідження  понад 80% забудовників вважали діяльність Державної архітектурно-будівельної інспекції джерелом корупції в будівельній сфері, а найчастіше корупція фіксується на етапах реалізації проектів: від отримання дозволів до введення об’єктів в експлуатацію.
Так більшість опитаних будівельних та девелоперських компаній – понад 58% у Києві та більш як 43% в регіонах – зазначили, що корупційні прояви переважно сконцентровані на етапах отримання узгоджень та дозволів від органів контролю. Найбільше, корупція зосереджена в Києві – понад 58% голосів. На другому місці Дніпро – понад 17% компаній так чи інакше стикалися з проявами корупції, у Харкові та в Одесі із корупцією в сфері будівництва стикались по 8% опитаних.

Читать другие новости

25.02.2020
Це відбудеться протягом двох наступних тижнів
подробнее
14.02.2020
В 2018-му в покупку житла на первинному ринку було проінвестовано 34 млрд грн.
подробнее
13.02.2020
Зокрема, керівникам територіальних органів надано окреме доручення щодо зміни підходів у роботі із дозвільними документами та усунення практики необґрунтованих ...
подробнее