В Харкові відкриються два нових ТРЦ

10.07.2020   |  Новости

На сьогоднішній день в Харкові йде будівництво двох нових торговельно-розважальних центрів. Йдеться про ТРЦ Nikolsky в центрі і ТРЦ Planeta Mall на Олексіївці.

ТРЦ Planeta Mall

ТРЦ Planeta Mall з'явиться на місці колишнього «Магеллана», на Кільцевій, 4а. Після закінчення робіт по розширенню Planeta Mall, його площа складе 110 000 кв. м, з яких орендна - 70 000 кв. м. У торговому центрі працюватимуть супермаркет, універмаг товарів для будинку, кінотеатр на 7 залів, дитячий розважальний центр, супермаркет електроніки, кафе, магазини. Ексклюзивним брокером об'єкта виступає компанія UTG.

На будмайданчику Planeta Mall в даний момент активно ведуться внутрішні будівельні роботи: ввезення нових матеріалів і устаткування, на кожному з рівнів працює будівельна техніка та бригади робітників. На сьогоднішній день вже частково оновлені енергоефективні штучні джерела світла. Розпочато оздоблювальні роботи підлоги, стін і стель.

ТРЦ Nikolsky

Роботи тривають і в Nikolsky. Також проходять зустрічі з майбутніми орендарями. Зокрема, в червні фахівці Budhouse Group підписали договори оренди з представниками косметичних магазинів Brocard і М.А.С. Що стосується термінів будівництва нових центрів, то, за останніми даними, завершити роботи в Nikolsky обіцяють до кінця 2020-го.

ТРЦ розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінській, 2. Загальна площа комплексу складає 106 тис. кв. м, торгова - 53 тис. кв. м. З якірних орендарів, які представлятимуть свої бренди і продукцію в ТРЦ, - «Сільпо», COMFY, Multiplex, Inditex, MTI, боулінг Lucky Strike, «Укрзолото», «Будинок Іграшок», McDonald's і багато інших. Девелопер проекту - Budhouse Group.

 

Читать другие новости

05.08.2020
У листопаді 2019 року створена КМДА постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів виключила з переліку об’єктів, які потребують інвестицій, проект «Р...
подробнее
04.08.2020
Кінотеатр буде відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом SAMSUNG
подробнее
04.08.2020
Обіцяють, що вже до кінця вересня відкриються близько 78% всіх орендарів. Нагадаємо, що відкриття першої черги ТРЦ Retroville відбулося 30 травня.
подробнее
29.07.2020
Внутрішнім дизайном арени, як і першої черги будівництва СТРЦ «Спартак», займався Юрій Глобчак з Globarch Group.
подробнее