В Італії домогосподарства можуть безкоштовно встановлювати сонячні станції

10.06.2020   |  Новости

З 1 липня домогосподарства в Італії зможуть встановити сонячні електростанції(PV) і системи зберігання безкоштовно. Уряд підвищив так званий екологічний бонус з 50% до 110% на період з 1 липня 2020 року по 31 грудня 2021 року, передає kosatka.media

Такі субсидії є частиною заходів щодо зміцнення економіки країни в умовах кризи COVID-19.

Екологічний бонус у розмірі 110% буде застосовуватися до трьох типів проектів реконструкції – утеплення будівель, заміна систем охолодження та опалення в багатоквартирних будинках і заміна систем охолодження та опалення у сімейних будинках.

Сонячні проекти, які пов'язані з реконструкцією будівлі не можуть претендувати на отримання супер еко-бонусу 110%, буде застосовано 50%- бонус. Для бенефіціарів передбачено три способи отримання еко-бонусу: через податкове вирахування протягом п'яти років, через передачу неоподаткованої надбавки установникам і постачальникам продукції або через виставлені рахунки на знижку.

Максимальна ціна, встановлена урядом Італії, становить €2400 за кВт для фотоелектричних систем, і €1000 за кВт•год - для систем зберігання. Це означає, що домовласникам, можливо, доведеться доплачувати за встановлення систем зберігання енергії, які вимагають високоякісних компонентів.

За останні кілька років 50% екологічний бонус для фотоелектричних систем, пов'язаний з проектами сталого будівництва, став одним з основних факторів розвитку сонячної енергетики в Італії.


Читать другие новости

12.11.2020
Проте місцеві активісти та екологи виступили проти облаштування ВЕС. На їхню думку, через будівництво можливі ерозія ґрунту, небезпека утворення зсувів, селів, ...
подробнее
11.11.2020
Фасад місцевого радіологічного центру на головному залізничному вокзалі Марбурга буде обладнаний фотоелектричною фасадною системою потужністю 50 кВт.
подробнее
04.11.2020
Фасад 11-поверхової будівлі трохи перекошений. Частина його даху на східній частині нахилена під кутом у 45 градусів. Там встановлені сонячні панелі.
подробнее
03.11.2020
При цьому сонячні та вітрові установки з 20-річним терміном експлуатації планують відключити від електромережі, оскільки вони не отримуватимуть субсидій та комп...
подробнее