Восени у ТРЦ «Аладдін» відкриється унікальний кінотеатр

04.08.2020   |  Новости

Новини партнерів

ТРЦ «Аладдін» розпочинає масштабну реновацію, яка стосується змін дизайну планувань і посилення пулу орендарів. Перший крок  на цьому шляху – відкриття нового унікального кінотеатру, аналогів якому немає наразі ні в Україні, ні в Європі

MIROMAX – перший об’єкт нової української мережі кінотеатрів буде відчинений саме в ТРЦ «Аладдін». Кінотеатр буде відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом SAMSUNG. Нова кінотехнологія Samsung Onyx значно випереджає всі наявні на ринку технології за якістю зображення та звуку. Цікаво, що це перший кінотеатр з такою технологією у країнах Східної Європи. Відкриття нового 5-зального кінотеатру площею 2 300 кв.м у ТРЦ «Аладдін» заплановане на вересень 2020 р.

Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management, прокоментувала: «Ми розуміємо, що розважальний сегмент є надзвичайно важливим для будь-якого ТРЦ, і особливо кінотеатр, який є важливим якорем в «Аладдіні». Тому до вибору нового партнера ми поставилися з усією серйозністю. Ми оголосили тендер, у якому взяли участь представники всіх кіномереж України. При виборі ми враховували набір критеріїв: концепція кінотеатру, наявність інноваційних технологій, цінова категорія та комерційні умови. ТРЦ «Аладдін» розташований поруч з метро в одному з найбільших спальних районів Києва, тому наша основна аудиторія – молодь і сім'ї з дітьми. Miromax сподобався нам завдяки своїм сміливим рішенням в проекті, а саме –  це автоматизовані каси, ультрасучасний дизайн, організація додаткового п’ятого залу і ще ряд фішок, які ми з партнерами поки не хочемо розкривати, та обов’язково повідомимо про це ближче до відкриття».

Анатолій Базильчук, керуючий нового кінотеатру Miromax, додав: «Ми обрали саме ТРЦ «Аладдін» для започаткування нової мережі та впровадження нової кінотехнології, оскільки Позняки – це найбільш щільно населений район міста, в якому мешкають молоді та активні глядачі, небайдужі як до кіно, так і до сучасних технологій. Окрім нової кінотехнології, ми презентуємо і нові стандарти обслуговування. При цьому ціну на квитки плануємо тримати у звичних для постійних глядачів межах – від 80 до 200 грн. На цей час ми проводимо ремонтні роботи і спільно з орендодавцем готуємо маркетингову стратегію з урочистого відкриття кінотеатру. Також ми плануємо відкриватися з підвищеними заходами безпеки у зв'язку з пандемією короновіруса. Ми готуємося дивувати і радувати наших відвідувачів в кінці вересня цього року».

 

Читать другие новости

18.09.2020
У новому проекті автовокзалу враховані всі вимоги щодо використання інфраструктури пасажирами з обмеженими можливостями.
подробнее
17.09.2020
Через невиконання сторонами своїх процесуальних обов’язків підготовче судове засідання відкладено на 15 жовтня 2020 року.
подробнее
17.09.2020
Здійснити реставрацію повинні до 31 грудня 2025 року.
подробнее
17.09.2020
Нещодавно буферна зона пам’яток була збільшена на більш ніж 100 гектарів згідно з наказом Міністерства культури, молоді та спорту.
подробнее