З'явився новий проект Генплану Києва

18.03.2020   |  Новини

Комунальна організація «Київгенплан» повідомила, що 17 березня завершилася робота по розробці проекту нового Генплану Києва.

Громадські слухання планують провести після закінчення заходів щодо недопущення поширення коронавіруса. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

«Ми були готові почати громадські слухання і обговорення проекту згідно з прийнятими Київською міською державною адміністрацією планами — з 20 березня 2020 року. Однак через ситуацію, що склалася у зв’язку з можливим поширенням коронавіруса в Києві і Україні, а також введенням обмежувальних заходів, покликаних убезпечити жителів, ми не маємо можливості проводити масові заходи в цей період. Відразу після завершення обмежувальних заходів в столиці ми, відповідно до законодавства, проведемо повноцінні громадські слухання з залученням широких верств жителів столиці», — повідомив начальник комунальної організації «Інститут Генерального плану міста Києва» («Київгенплан») Сергій Броневицький.

Відзначається, що матеріали проекту нового Генплану розміщені для ознайомлення на сайті розробника — КО «Київгенплан» за посиланням. У повідомленні говориться, що кияни зможуть вивчити матеріали проекту і надати свої зауваження та пропозиції на електронну адресу: kyivgenplan.prop@gmail.com, а також на поштову адресу: 01001, Київ, вул. Хрещатик, 32.