GreenHub

30.01.2020

GreenHub — українська інноваційна компанія, що працює в галузі Інтернету речей (IoT).

Пройшовши шлях від проектування інформаційних систем для європейських компаній, до випуску власного продукту на ринок України, ставить за мету надати користувачу доступ до інноваційних технологій з Інтернету речей. Всі рішення легкі у використанні та мають доступну вартість.


CEO GreenHub Данііл Слізінов та CMO Олександр Бондарчук

Напрямки діяльності:

  1. Системи енергозбереження

Пристрої, що встановлюються в квартири на етапі будівництва і дозволяють мешканцям економити 30-40% на комунальних платежах в даних квартирах. Житло, оснащене такими системами, стає привабливішим для інвесторів, оскільки це відповідає найбільш важливим потребам українців. Системи енергозбереження дозволяють забудовникам пропонувати енергоощадні квартири, що є не тільки внеском в економію ресурсів, а також і вигідною маркетинговою стратегією, яка прискорює продажу квартир. 

Особливість системи енергозбереження GreenHub — акцент на економії ресурсів, інтуїтивна легкість використання, доступна вартість.

Вона легко розширюється до «Розумного будинку» за допомогою бездротових пристроїв, які не потребують налаштувань.

  1. Розробка персоніфікованих мобільних додатків для забудовників

Дозволяють взаємодіяти з:

- мешканцями квартир, що актуально для управляючих компаній;
- інвесторами, для підтримки їх обізнаності про хід будівництва, акції;
- можливими покупцями квартир для налаштування персоніфікованого процесу продажу житла, що відповідає саме потребам покупця.

Додаток брендується логотипом будівельної компанії-замовника і розміщується на Appstore та Goggle Play.

За основу взята платформа Seravi, яка була розроблена командою GreenHub за підтримки уряду Швеції, та здобула номінацію Innovation of the Year 2019.

  1. Рішення для бізнесу

- системи автоматизації для теплиць,
- системи автоматизації, безпеки та енергозбереження для офісних і торгових центрів тощо.

  1. «Розумне місто»

Реалізується через найбільш розгалужену в Україні мережу вуличного освітлення.

Пристрої GreenHub керують освітленням, передають диспетчеру статистичні дані про споживання та аварійні ситуації, економлять енергоресурси. На основі цієї мережі, за допомогою датчиків. збирається важлива для міста інформація — про роботу комунальних служб, рух громадського транспорту, аварійні ситуації та виїзд рятівних служб, стан повітря і радіації, щільність руху на ділянках вулиць, тощо.