UVT GROUP

18.07.2019

Компанія UVT GROUP створена з метою надання якісних послуг в сучасному проектуванні. З самого початку компанія націлена на поєднанні якісної архітектури, дизайну приміщень та інженерних рішень. За для цього були поєднані команди професійних архітекторів та інженерної групи з великим досвідом проектування, і головне, реалізації об’єктів.

На разі, UVT GROUP виконує роботи не тільки на території України, а і за її межами. 

В групу компаній входять: ТОВ «УВТ ГРУП» — генеральне проектування. Виконання всього циклу проектних робіт пов’язаних з погодженнями рішень в експертних організаціях, отримання дозволів на початок виконання робіт тощо. В портфелі компанії аеропорти, офісні, житлові і торгівельні центри, а також виробництва. Всі роботи виконуються у BIM моделюванні, команда UVT GROUP має унікальний досвід комплексного виконання складних об’єктів у BIM.

Основними напрямками компанії є: 
- Генеральне проектування 
- Проектування енергоефективних будівель 
- Проектування об’єктів цивільної авіації.

Компанія «УВТ КОНСТРАКШН» — надає послуги з інжинірингу проектів, ведення будівництва та безпосередньо будівництва.

«BC TEAM» LLC — професійна команда проектантів, які надають послуги BIM моделювання для іноземних компаній у США, Європі та інших країнах.

ТОВ «Л-СТІК ЛТД» — монтажна компанія яка вже більше ніж 17 років надає на ринку послуги з монтажу систем опалення, вентиляції, кондиціювання, електропостачання та автоматизації об'єктів.

Керівництво:

Антоненко Андрій — директор UVT GROUP 
Агафонов Олексій — головний архітектор UVT group
Довгодько Роман — директор ТОВ «Л-СТІК ЛТД»
Ярослав Островерхий — директор ТОВ «УВТ КОНСТРАКШН»