1000+ квартир введено в експлуатацію компанією DІМ з початку року  

15.04.2024   |  Новини

Новини партнерів

За перший квартал 2024 року група компаній DІМ ввела в експлуатацію два будівельних об’єкти – перші комплекси екоміста Lucky Land та ЖК «Новий Автограф». Загалом це 1060 квартир.

Своєчасне звітування про реалізацію проєктів – це один з найважливіших етапів будівництва. Цьогоріч компанія DIM продовжує нарощувати темпи забезпечення українських родин новими оселями. До кінця року забудовник планує здати в експлуатацію ще понад 100 тис. квадратних метрів житла.

«Як і всі забудовники сьогодні, ми стикаємося з безліччю перешкод. Проте докладаємо максимум зусиль, аби виконати зобов’язання перед своїми клієнтами. В країні багато людей залишилося без домівок. Тому будувати нові оселі важливо вже сьогодні», — зазначив керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський.

Житловий комплекс Lucky Land – це сучасне екомісто на сім кварталів у місті Київ, що відповідає поліфункціональному формату live-work-play. Наприкінці січня цього року компанія DІМ ввела в експлуатацію 1, 2 ,3 секції  третьої черги. Будинок №3 наразі отримав власну поштову адресу – вул. Берковецька, 4Д. Тож у квітні DІМ завершить виготовлення технічних паспортів і з травня розпочне передачу квартир власникам.

Цьогоріч сертифікат готовності також отримав житловий комплекс комфорт-класу «Новий Автограф». Це два будинки на 18-26 поверхів на 810 квартир, що поєднує дві популярні урбаністичні концепції – багатофункціональності та 15-хвилинного міста. Квартири мають продумане планування, інженерні комунікації передбачають подачу артезіанської води та індивідуальне опалення. Територія навколо житлового комплексу має розвинену інфраструктуру – від дитячих та спортивних майданчиків до комерційних об’єктів та підземного паркінгу, завдяки якому жителі отримують зелений двір без автівок.  

Низка інших проєктів від DІМ – в стадії активної реалізації. Зокрема, триває будівництво 33-поверхвого багатофункціонального комплексу А136 Highlight Tower. Нещодавно він першим в Україні пройшов аудит від найбільшої міжнародної компанії з інвестиційного консалтингу та управління нерухомістю CBRE Ukraine. Міжнародні аудитори підтвердили загальне виконання робіт на 54%. Це з урахуванням того, що роботи з благоустрою, озеленення і оздоблення ще не розпочаті. З огляду на темпи будівництва, зведення комплексу буде завершене вже восени цього року.

Упродовж року компанія DІМ також планує завершити будівництво третього будинку житлового комплексу «Метрополіс», а також ввести в експлуатацію п’ять будинків екоміста Park Lake City, розташованого в 15 хвилинах від Києва.

Довідка:

Всупереч викликам воєнного стану, компанія DІМ продовжує реалізовувати девелоперські проєкти, в центрі яких – сучасна людина та її потреби. На сьогодні на різних етапах будівництва знаходяться такі проєкти, як, Olegiv Podil, Метрополіс, Lucky Land, Новий Автограф, А136 Highlight Tower, Park Lake City.