Анонсована міжнародна готельна конференція International Hospitality Conference

12.05.2021   |  Новости

18 червня 2021 року відбудеться 4 міжнародна готельна конференція International Hospitality Conference. Це освітня бізнес-конференція для професіоналів готельної індустрії з усього світу. За останні 3 роки захід відвідали понад 1000 власників та топменеджерів готелів.

Місія конференції незмінна — забезпечення сталого розвитку країни через гостинність.

Тема International Hospitality Conference цього року — RELOAD. Ми зробили акцент саме на перезавантаженні готельної індустрії, адже у час, коли світ навколо швидко змінюється, потрібно максимально адаптовуватися та налаштовувати нові ефективні стратегії.

З найуспішнішими кейсами та найактуальнішими темами вас познайомлять кращі міжнародні фахівці готельної індустрії під час восьми виступів. Ви знайдете відповіді на головні питання, що постали перед індустрією, та вами зокрема:

- Як адаптувати свій готель під нову реальність?

- Як готелю конкурувати з альтернативними методами розміщення?

- Як буде розвиватися f&b в найближчі 10 років?

- Нові стратегії готельного діджитал-маркетингу

- Як створити міцні та ефективні відносини з гостем готелю?

Будуть представлені успішні рішення, тенденції та позитивний досвід спікерів з Франції, Швейцарії, Великобританії, Естонії, Іспанії, Саудівської Аравії, таких як:
Люк Гесврет — віцепрезидент мережі по роботі з гостями, Accor Northern Europe;

Фабріціо Орландо — заступник директора з глобальних галузевих відносин, Tripadvisor;

Майкл Бюріч — засновник та операційний директор, Synctuition;

Станіслас Хеллоу — директор відділу оренди, Onefinestay;

Стефан Брег — керуючий та стратегічний директор Keane;

Фредерік Пікар — готельний консультант, колишній генеральний директор Maisons Pariente, керуючий директор La Réserve Paris;

Макс Бехешт — академічний декан коледжів César Ritz, Академії кулінарних мистецтв Швейцарії в Люцерні та засновник R.M.B. Group;

Business speed networking цього року також буде невід’ємною складовою International Hospitality Conference, адже дозволяє врази підвищити ефективність взаємодії на конференції. Ви матимете змогу за мінімум часу отримати максимум знайомств, та корисних професійних контактів.

Ключові вектори розвитку сьогодення індустрії гостинності ми окреслимо — ви ж зможете обрати необхідний для розвитку свого бізнесу.

Організатором International Hospitality Conference є компанія Hoteliero, яка створює головні події в індустрії гостинності

Коли: 18 червня 2021 року

Де: КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16a, Київ


Придбати квиток можна на сайті: https://conference.hospitalityawards.international/

International Hospitality Conference 2020: https://youtu.be/GTdvGErtYJQ