Розпочато будівництво за технологією 3D будівництва оселі для сім'ї воїна, що загинув

17.08.2023   |  Новини

Проєкт «Об'єднані заради допомоги» поставив за мету відновити житло за технологією 3D будівництва для родини, що втратила його від агресії рф. Це буде перший в Україні житловий будинок, надрукований за технологію 3D  будівництва на спеціальному принтері. Проєкт реалізовується за участі БФ "Обійми нації", "Житло для ВПО", Ірпінська міська рада, Pobudova Concept, Glasso, Henkel, Saint-Gobain, MDM, Caparol, Vailant та інших. 

До втілення проєкту долучилися: 

- проєктанти/архітектори/конструктори;

- розробники 3d принтера;

- будівельники;

- виробники матеріалів;

- представники влади.

Презентація будівництва відбулась 16 серпня. Друк основи будинку триватиме 7-10 днів, у домі спроєктовано також кімната безпеки з посиленими бетонними стінами. А далі — комунікації, ремонт та благоустрій подвір’я.  Усього будинок має бути готовий за місяць.

Будівництво нового будинку реалізується для родини ірпінчанки Наталії. Її дім, який вона будувала разом з чоловіком Ярославом та двома доньками,  був зруйнований багаторазовим влучання на початку повномасштабного вторгнення. Після визволення Ірпеня Ярослав пішов на фронт і загинув під Бахмутом.

Благодійники просять долучатися до проєкту, адже потрібна сантехніка, меблі, будівельні матеріали та фінансова підтримка, щоб за 30 днів реалізувати повністю готовий будинок для родини.