Чoму в Києві з'являється мало нових готелів

30.01.2020   |  Новости
У 2019 році номерний фонд готелів Києва збільшився лише на 67 номерів. Відкрився після реконструкції бутік-готель «Рів’єра» та декілька капсульних готелів під брендом Monotel та Monohub. Про це йдеться у матеріалі  Property Times  про нові тренди та прогнози у готельному бізнесі. Експерти вважають, що причин декілька. 

Яна Литвинчук, заступник керуючого директора Cushman & Wakefield в Україні розказала, що одним із основних факторів, що стримує розвиток готельної нерухомості в Україні, зокрема в м. Києві, є більший період окупності у порівнянні з іншими секторами нерухомості, який все ще не відповідає ризикам інвестування в даний сектор, та недоступність банківського фінансування для більшості гравців ринку. Так, за поточних ринкових умов, в більшості випадків девелопмент нового якісного готелю в м. Києві матиме період окупності більше 10 років. Це, в свою чергу, пов’язано як з досить високими витратами на девелопмент (в структурі яких вагому частку становить імпортна продукція), з операційними показниками діяльності готелей, та стабілізацією грошового потоку від діяльності готелів, яка, зазвичай, займає 3-5 років.

Однак, незважаючи на турбулентний період, нові об’єкти все  ж таки продовжують з’являтись, хоча і в форматі хостелів. Минулого року відкрилася низка цікавих хостелів, зокрема, капсульний готель «А-Хостел», The Tower Hostel, футуристичний простір Monotel Space (мережа капсульних готелів Monotel), а також перший в світі хостел, побудований зі списаних двох вагонів метро на Подолі.

У 2020-2022 роках ситуація з новини готелями повинна покращитися. За даними Cushman & Wakefield, заплановане помірне збільшення загального обсягу пропозиції, що буде здійснюватися, в основному, за рахунок поновлення будівництва чи реконструкції готельних проектів, які залишалися або замороженими протягом більше ніж 5 років, або характеризувалися повільними темпами будівництва.

Матеріал про тренди та прогнози готелів Києва повністю читайте тут.


Читать другие новости

26.03.2020
Марина Лео запросила всіх небайдужих підтримати ініціативу.
подробнее
19.03.2020
Декілька об’єктів торговельної нерухомості заплановані до відкриття в Україні впродовж 2020-2021 років, що створює цікаві можливості для розвитку торговельних м...
подробнее
16.03.2020
Fairmont Carton House стане першим готелем Fairmont в Ірландії і четвертим у Великобританії та Ірландії, приєднавшись до The Savoy в Лондоні, Fairmont St Andrew...
подробнее
27.02.2020
Простор загальною площею в 500 кв. м розмістилися за адресою вул. Богдана Хмельницького, 58а. Monotel і Monohub мають різні входи.
подробнее