ФГВФО продає спорткомплекс Місто Банку за 4 млн грн

25.10.2021   |  Новини

Фонд гарантування вкладів виставив на нові торги будівлю спорткомплексу у Дніпрі, яка належить збанкрутілому Місто Банку. За даними ФГВФО, відкриті електронні аукціони пройдуть за англійською моделлю аукціону в системі Prozorro.Продажі 26 жовтня. Докладніше про лот тут.

Спорткомплекс загальною площею понад 2,3 тис. кв. м. розташований у м. Дніпро та перебуває на балансі Місто Банку, що ліквідується.  Актив виставляється на продаж повторно, початкова ціна лоту складає 3 956 750,87 грн. Отримані від продажу цього активу кошти ФГВФО спрямує на розрахунки з кредиторами Місто Банку.

Торік у грудні Місто Банк був визнаний банкрутом через зменшення нормативів капіталу на 50% і більше від мінімально встановленого рівня. Наприкінці січня розпочалась ліквідація Місто Банку, а вже в березні почалися продажі активів банку.

Зокрема, було продано 12-поверховий готель «Вікторія» на узбережжі Чорного моря в Одесі за 139,3 млн грн при балансовій вартості 154 млн грн, а також офісне приміщення колишньої філії банку загальною площею 2,5 тис. кв.м у центрі Києва, сума продажу якого склала 84 млн грн при стартовій ціні 82,4 млн грн. У червні ФГВФО здав в оренду нерухомість Місто Банку за 201,6 тис. грн.