Генеральним директором ТРЦ Respublika призначена колишня топ-менеджер Arricano і БЦ Astarta

20.11.2020   |  Новости

Юлія Щаслива була призначена на пост генерального директора ТРЦ Respublika з листопада поточного року. Про це свідчить інформаціє, яку топ-менеджер розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Linkedin.

Раніше, з квітня 2016 року і до вересня 2020-го, вона працювала в компанії ТЕК Енергоінвест, яка виступає девелопером і управляє декількома бізнес-центрами в Києві, в тому числі БЦ Аstarta (GВА 62 000 кв. м) і БЦ Каньйон (GBA 22 000 кв. м). Тут вона займала посади керівника департаменту оренди, а пізніше, з грудня 2017-го – генерального директора компанії.

До цього вона вісім років (квітень 2008 – квітень 2016) очолювала департамент оренди девелоперської компанії Arricano, в якій відповідала за розробку орендної концепції, здачу в оренду і подальше управління проектами групи загальною площею більше 300 000 кв. м. В тому числі таких проектів як ТРЦ Сонячна Галерея (м. Кривий Ріг), ТРЦ City Mall (м. Запоріжжя), ТРЦ РайON (м. Київ), ТРЦ Південна Галерея (м. Сімферополь), ТРЦ Проспект (м. Київ ) і ТРЦ Sky Mall (м. Київ). В цілому, Щаслива володіє 16-річним досвідом роботи в сфері девелопменту та управління комерційною нерухомістю (офісна та торговельна).

Відзначимо, що Анна Закомірна, яка керувала проектом ТРЦ Respublika останні півтора роки, продовжить роботу в компанії. В коментарі RAU вона уточнила, що тепер займатиме пост операційного директора.


Читать другие новости

06.10.2020
У повідомленні зазначається, що рішенням АМКУ на учасників аукціону накладені штрафи в розмірі близько 10% від доходу кожного з них, однак це не є підставою для...
подробнее
02.10.2020
Антимонопольний комітет відкрив справу і встановив, що поведінка трьох учасників торгів — компаній Солтекс Капітал, Фінгруп Фактор і Толкфін — є результатом змо...
подробнее
27.08.2020
На новій посаді Максим Олексієнко продовжить забезпечувати ефективне функціонування об’єкту Astarta Organic Business Centre.
подробнее
16.07.2020
Варто зазначити, що в 2009 році Шевченко працював штатним радником Юлії Тимошенко, яка на той час обіймала посаду прем’єр-міністра.
подробнее