Головний офіс банку Надра вкотре виставлено на аукціон

28.05.2020   |  Новости

Приміщення, що раніше служило головним офісом неплатоспроможного ПАТ «КБ «НАДРА» знову виставлено на торги 02 червня 2020 р. на майданчику FFN. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Об’єкт нерухомості має площу 4215,3 кв. м., це дев’ятиповерхова споруда з прибудовою, оснащена всіма комунікаціями, необхідними для офісної будівлі, має вихід на фасадну червону лінію, місця для паркування. Розташований офіс у центрі Києва (вул. Січових Стрільців, 15) неподалік Львівської площі. Найближчі станції метро: Золоті ворота, Лук’янівська, Майдан Незалежності.

Початкова ціна становить 128,3 млн грн. Торги відбудуться за англійською моделлю аукціону.

Докладно зі складом лоту та переліком невід’ємних основних засобів можна ознайомитись в паспортах активу на інтернет-порталі Фонду гарантування за посиланням torgi.fg.gov.ua або на сайті Фонду гарантування за посиланням.   

Також ознайомитись з умовами аукціону можна на веб-сторінці www.ffncorp.com (для зареєстрованих учасників торгів) та у кімнаті даних банку. Кінцевий термін прийняття заяв на участь у торгах - 01.06.2020  до 20:00 

Передача покупцю активів відбудеться у строк до завершення процедури ліквідації банку ПАТ «КБ «НАДРА». 


Читать другие новости

15.06.2020
Підозрюваний, перебуваючи на посаді Уповноваженої особи Фонду по ліквідації ПАТ «АКБ Капітал», безпідставно підтверджував відсутність заборгованості перед банко...
подробнее
19.03.2020
Вперше на аукціон виставили ділянки, номіновані надрокористувачами за власною ініціативою, додали у відомстві
подробнее
06.11.2019
Зазначається, що на відкриті виставлено комплекс будівель загальною площею 2334,6 м кв.
подробнее