Ілон Маск побудує місто Starbase в Техасі

03.03.2021   |  Новости

Ілон Маск запропонував створити нове Starbase на теріторії селища Бока-Чика. Про створення міста Starbase в Техасі засновник і гендиректор SpaceX Ілон Маск написав в своєму Twitter.  У Бока-Чіка недалеко від кордону з Мексикою космодром компанії і розробляються прототипи зорельотів, повідомляє Bloomberg.

«Створення міста Starbase, штат Техас. Звідти на Марс, а звідти на зірки», - написав Маск. Як повідомив агентству в інтерв'ю суддя округу Кемерон Едді Тревіно, представник компанії вже зробив запит про можливість перейменування Бока-Чіка в Starbase, але, за його словами, одним твітів це не робиться. «Їм треба буде пройти через безліч перешкод, перш ніж вони зможуть це зробити», - сказав Тревіно.  За даними агентства, процес створення міста на базі Бока-Чікі буде  контролюватися уповноваженими округу Камерон. Він може, в тому числі, включати в себе організацію комунального господарства в Бока-Чіке, де відсутнє централізоване водопостачання, а воду привозять цистернами з  сусіднього Браунсвілл і зберігають в спеціальних резервуарах в кожному будинку.

Раніше з'явилася інформація, що SpaceX розглядає можливість будівництва в зоні громади Бока-Чіка електростанції на природному газі. Для цього можуть бути пробурені до п'яти свердловин. У Бока-Чіке SpaceX розробляє багаторазовий корабель Starship для польотів на Місяць, Марс і інших міжпланетних місій. Також планується, що він буде виконувати роль другого ступеня надважкої ракети-носія Big Falcon Rocket. Ракета грає ключову роль в планах Маска з виконання космічних місій. Мільярдер відзначав, що щонайменше 1000 Starship потрібно для доставки на Марс 1 млн тонн вантажу, необхідного для створення колонії на цій планеті.

Cама компанія SpaceX поки утримується від коментарів з приводу будівництва Starbase і супутньої інфраструктури.


Читать другие новости

12.03.2021
Аналіз даних у Пітсбурзі показав, що в районах з низьким доходом та в афроамериканських районах непропорційно менше вуличних дерев.
подробнее
11.03.2021
Маєток знаходиться недалеко від резиденції Трампа Мар-а-Лаго, де зараз проживає і він сам.
подробнее
24.02.2021
За рік до грудня 2020 року перелік об’єктів нерухомості впав більш ніж на 33 відсотки для двох третин штатів США, проте пропозиція житла скорочувалася протягом ...
подробнее