Ковальська нарощує свої активи в Західній Україні

14.01.2020   |  Новости

Промислово-будівельна група «Ковальська» уклала угоду про придбання ТОВ «Розвадів Будматеріали» у с. Розвадів, Львівської обл. Загальна площа придбаних активів становить приблизно 140 га. Комплекс містить піщаний і вапняковий кар’єри, шахтні печі для випалу вапняку та завод із виготовлення силікатної цегли.

Запаси сировини на піщаному кар’єрі оцінюються у майже 10 млн куб.м, заплановані обсяги видобутку — 400–500 тис. т/рік. Компанія використовуватиме пісок для виробництва сухих будівельних сумішей Siltek. Ще один завод Siltek «Ковальська» збудує на цій же території протягом наступних 2 років. Окрім цього, сировина буде реалізовуватися на Західній Україні.

Вапнякове родовище має запаси сировини на рівні 6 млн т. Щороку планується видобувати 200 тис. т вапняку, що буде перероблятися на власних потужностях та реалізовуватися на підприємства по всій країні.

ПБГ «Ковальська» планує проводити розробку родовищ піску та вапняку за світовими стандартами та з використанням найкращої техніки. Для підвищення якості будуть модернізовані лінії просіву та перероблення піску, випалу вапняку та встановлене сучасне обладнання для його безвідходного перероблення.

Усі ці активи знаходяться на майже 140 га землі. «Я писав про плани з будівництва нового заводу Siltek ― саме тут ми його і збудуємо. Залізна дорога, що заходить на територію комплексу, та траса "Київ — Чоп" ― це win-win для логістики», — розповів генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко.

«Поява „Ковальської“ на Західній Україні не обмежиться лише придбанням активів. Ми плануємо інвестувати у розвиток та модернізацію родовищ та пов’язаних виробництв. Крім цього, збудуємо новий завод, що створить сотні робочих місць. Таким чином, інвестиції у регіон протягом найближчих років сягнуть 500 млн грн», — зазначив він.

 

Читать другие новости

Сегодня, 09:35
Основне завдання формату pick up point — залучення нових клієнтів, поширення програми лояльності до бренду Ашан, інформування про послуги і переваги
подробнее
Сегодня, 08:55
Европейська комісія вже профінансувала новий проект вартістю у 1,4 млн євро з використання сонячних панелей у шумозахисних бар’єрах, які незабаром можуть бути в...
подробнее
16.01.2020
Повідомляється, що станом на 15 січня на погодження до територіальних органів Держгеокадастру надійшло 1 000 074 проектів землеустрою щодо відведення земельних ...
подробнее
13.01.2020
Представник проекту Юрій Ніколов також зазначив, що будівельні компанії нечасто скаржаться до АМКУ. Що ж до заяв забудовників житла, то їх доля серед всіх незад...
подробнее