Ковальська нарощує свої активи в Західній Україні

14.01.2020   |  Новости

Промислово-будівельна група «Ковальська» уклала угоду про придбання ТОВ «Розвадів Будматеріали» у с. Розвадів, Львівської обл. Загальна площа придбаних активів становить приблизно 140 га. Комплекс містить піщаний і вапняковий кар’єри, шахтні печі для випалу вапняку та завод із виготовлення силікатної цегли.

Запаси сировини на піщаному кар’єрі оцінюються у майже 10 млн куб.м, заплановані обсяги видобутку — 400–500 тис. т/рік. Компанія використовуватиме пісок для виробництва сухих будівельних сумішей Siltek. Ще один завод Siltek «Ковальська» збудує на цій же території протягом наступних 2 років. Окрім цього, сировина буде реалізовуватися на Західній Україні.

Вапнякове родовище має запаси сировини на рівні 6 млн т. Щороку планується видобувати 200 тис. т вапняку, що буде перероблятися на власних потужностях та реалізовуватися на підприємства по всій країні.

ПБГ «Ковальська» планує проводити розробку родовищ піску та вапняку за світовими стандартами та з використанням найкращої техніки. Для підвищення якості будуть модернізовані лінії просіву та перероблення піску, випалу вапняку та встановлене сучасне обладнання для його безвідходного перероблення.

Усі ці активи знаходяться на майже 140 га землі. «Я писав про плани з будівництва нового заводу Siltek ― саме тут ми його і збудуємо. Залізна дорога, що заходить на територію комплексу, та траса "Київ — Чоп" ― це win-win для логістики», — розповів генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко.

«Поява „Ковальської“ на Західній Україні не обмежиться лише придбанням активів. Ми плануємо інвестувати у розвиток та модернізацію родовищ та пов’язаних виробництв. Крім цього, збудуємо новий завод, що створить сотні робочих місць. Таким чином, інвестиції у регіон протягом найближчих років сягнуть 500 млн грн», — зазначив він.

 

Читать другие новости

Сегодня, 13:25
Крім того, з 15 липня 2020 року розширюється перелік заявників, яким надано право подання документів для державної реєстрації
подробнее
Сегодня, 12:56
Видання Фокус обрало  кращих керівників у  13 секторах економіки: аграрний, фінансовий, промисловість, нафто- і газовидобування, IT, ритейл, харчопром, будівниц...
подробнее
14.07.2020
Як повідомлялося, одеський Приморський райсуд у квітні-2019 заарештував земельні ділянки загальною площею близько 27 га і передав їх в управління АРМА, свідчить...
подробнее